Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Upvoid Miner

To strona z ocenami gry Upvoid Miner. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.10.2015 12:02
UnluckyPage71
UnluckyPage71
39
Konsul
5.5

Moim zdaniem będzie to kolejny średniak próbujący wybić się na popularności Minecrafta. Ta gra będzie strasznie monotonna, do tego brzydka grafika, powtarzalne tereny, nie będzie co w niej robić. Pewnie jak już wyjdzie pojawi się parę odcinków o tej grze na yt zatytuowanych "nowy lepszy mc z lepszą grafiką!!!" i wszyscy o tym zapomną. Z gier konkurujących z MC sukces mogą odnieść na tą chwilę tylko (oprócz Terrari ale ona już odniosła sukces) Creativerse, Space Engineers, i może, ewentualnie Planets 3, a o tej grze wszyscy zapomną.

28.08.2016 15:51
👍
odpowiedz
Depcioplay
1
Junior

To nie jest gra tylko demo technologiczne prezentujące możliwości nowego, wciąż rozwijanego silnika który zamiast wektorów używa voxeli. Czyli coś jak Minecraft tylko zamiast dużych bloków są ziarenka piasku (drzazgi, żwirek, orkuszki ziemi, itp.)