Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Oozi: Earth Adventure

To strona z ocenami gry Oozi: Earth Adventure. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC X360.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
X360

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.04.2013 17:00
archi133
32
Centurion

Powiem wam, że jest to jedna z lepszych platformówek jakie grałem, widać, że nasi to zrobili, szacun. Gra została zrobiona pod nowych, oraz starych wyjadaczy 2D jak ja:) Na prawdę świetna. Przypomniały mi się czasy platformówek na comodore 64, czy pegazusa:) Oczywiście, gra z taką grafiką i efektami w tamtych czasach to nie realne...ale cieszę się, że są jeszcze ludzie którzy potrafią dostosować lepsze sprzęty, pod gry 2D:) Trzymam kciuki dla deweloperów. Życzę sukcesów! I czekam z niecierpliwością na kolejne gry w waszym wydaniu:)

12.11.2013 11:29
Portalus
😊
odpowiedz
Portalus
20
Chorąży

Gra będzie w w najnowszym CD-Action (13/2013) i nie mogę się doczekać zagrać w tą platformówkę (wydaje mi się na dobrą).

29.05.2019 00:10
odpowiedz
zanonimizowany922542
50
Pretorianin
7.0

Nawet nie najgorsza platformówka z całkiem fajną oprawą graficzną. Muzyka, która towarzyszy zmaganiom również trzeba zaliczyć na plus. Praktycznie przez całą grę dodawane są nowe urozmaicenia przez, co gra nie nudzi. Są tutaj również 4 rodzaje poziomów i jak dwa pierwsze mi się podobały, tak już dwa ostatnie nie za bardzo.