Promocje Gry za darmo Promocje sprzętowe Bundle Okazje GPC Gry na premierę Bestsellery gier Gry dla Ciebie Dodaj Sklep

Dodaj sklep do Growej Porównywarki Cenowej

Dodaj ofertę swojego sklepu do porównywarki cenowej gier na gry-online.pl, usługa dla sklepów internetowych.

RejestracjaTo nic trudnego - wypełnij zamieszczony poniżej formularz i sprawdz swój adres mailowy!

AkceptacjaW celu weryfikacji danych skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo pod adresem [email protected]. On pomoże Ci w kwestiach technicznych.

ZarabianieOferta twojego sklepu zostanie zaprezentowana na stronach serwisu gry-online.pl.

Rejestracja Sklepu

Dane do logowania

Hasło powinno składać się z wielkich i małych liter, powinno posiadać conajmniej jedną cyfrę oraz znak specjalny

NIP firmy
Dane firmy
Dane Twojego sklepu internetowego
Dane osoby kontaktowej

Chcę zawrzeć umowę o świadczenie usługi Growa Porównywarka Cenowa i akceptuję jej Regulamin.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:

  • 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webedia Polska Spółka Akcyjna ul. Stanisława Przybyszewskiego 56 30-128 Kraków
  • 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected]
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych oraz nasi Zaufani Partnerzy.
  • 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego)
  • 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  • 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy

Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptacja zgłoszenia do GPC

Proces akceptacji składa się z kilku kroków, oto one:

1. Najpierw wypełniasz formularz zgłoszeniowy.

2. Na podany przez Ciebie adres email zostaje wysłany link aktywacyjny, po aktywacji tego linku skontaktuj się z pracownikiem Gry-Online pod adresem [email protected]

3. Nasz pracownik pomoże i sfinalizuje przebieg całej procedury oraz zawarcie umowy. To do niego będą kierowane wszelkie pytanie w trakcie trwania procesu.

4. W momencie zakończenia wszelkich spraw technicznych oraz formalnych związanych z usługą GPC, oferta Twojego sklepu pojawi się w GPC.

Zarabianie pieniędzy z GPC

Usługa GPC to niepowtarzalna okazja dla Ciebie i twojej firmy. GRYOnline.pl w ciągu każdego miesiąca odnotowuje ponad 30 milionów wyświetleń, a sami odwiedzający nasz serwis to grupa docelowa dla twoich produktów. Dzięki usłudze GPC możesz dotrzeć do nich w prosty sposób - twoje oferty będą wyświetlane na stronach dotyczących danej gry oraz materiałach z nią powiązanych. Za każdym razem gdy dana osoba będzie przeglądać informacje dotyczące wybranego tytułu, jej oczom ukaże się obiekt GPC z ofertami kupna. Co więcej nasz system płatności działa na zasadzie pay per click, czyli płacisz wyłącznie za realne kliki wykonane na twojej ofercie!