Pendrive
Witam czy warto kupić pendrive'a z tej aukcji : http://allegro.pl/pamiec-usb-pendrive-flash-8-gb-tanio-i1685687998.html ?
AP en
Dałn
czemu ?
8GB za 25zł? Wolałbym kupić Kingstona o 50zł droższego, ale z pewnością, że nie będzie się zawieszał...
20 zł ale słaba, nieznana firma... Już lepiej uzbierać te 2-3 dychy więcej i kupić (lepszego) wyżej wspomnianego Kingstona.
Esperanza ma bynajmniej dobrej jakości płyty :]
A taki : http://allegro.pl/pendrive-kingston-datatraveler-dt100-g2-8-gb-f-vat-i1675677283.html ?
Kingston to dobra firma, no i widząc taką ilość sprzedanych sztuk to można stwierdzić, że ten pendrive się opłaca. A poza tym same koszty wysyłki są wysokie. A to, że wyjdzie taniej niż w normalnym realnym markecie to wg mnie po prostu magia Allegro (przeważnie jest taniej).
No bo "hurtufka" ( pisownia specjalna).
A "bynajmniej" to też pisownia specjalna?
pendrive jest tak banalna konstrukcja ze nie jest wazne jaka firma go wypuscila,. Jezeli nie zalezy ci na konkretnych predkosciach odczytu/zapisu mozesz kupic nawet totalnego chinczyka. Ja bym bral.