Komentarze do wiadomości: Deus Ex Remastered zalicza opóźnienie po potężnej fali krytyki. Nowej daty premiery brak, a pieniądze zostaną zwrócone wszystkim graczom

Forum Gry RPG
Dodaj komentarz
11.12.2025 20:14
1
1
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
12
Generał

CHYBA wzięli sobie krytykę do serca.
Lepiej teraz, niż wydać kupsztal i potem przepraszać i udawać że się słucha fanów i naprawia grę.

11.12.2025 20:20
pieterkov
2
2
odpowiedz
pieterkov
163
Senator

Szkoda, bo może wreszcie zagrałbym. Od oryginału się odbiłem, zbyt toporny.

11.12.2025 21:11
3
odpowiedz
1 odpowiedź
TobiAlex
210
Legend

Chwila chwila chwila. Skoro będą zwraać pieniądze to znaczy, że gra została zakupiona. I to w dużej mierze. Mało tego, przypuszczam, że to nie jest 5 graczy na krzyż. Więc kto znowu to krytukuje? Gracze? Nie, nie gracze tyko "gracze" pokroju kiszaka i jego wiernych owieczek. Czyli banda krzykaczy, która i tak gry by nie kupiła.

11.12.2025 22:09
Drusix2
3.1
1
Drusix2
79
Pretorianin

Tak, kupiło kilka osób. Dlatego im zwrócą kasę. Gdyby remaster był hitem sprzedaży, to nie wycofaliby się z premiery. Chyba logiczne?
Zaraz się dowiemy, że Concord i nowy Dragon Age to były hity sprzedaży, ale źli krzykacze wszystko zniszczyli? I Assassina też. Co za straszna banda krzykaczy prześladuje tych biednych deweloperów i wydawców, którzy chcą tylko zadowolić graczy. W domu wszyscy zdrowi?

12.12.2025 09:14
4
odpowiedz
mekotron
15
Legionista

TobiAlex ludzie pokroju kiszala i jego odbiorcy niejednokrotnie mają rację, forma w jaką to przekazują i śmiania się lub obrażania innych sprawia że czasem trudno ich akceptować i słuchać.
Co do DX to wyciągasz hipotezę, ale na jakiej podstawie?
To że ktoś zamówił preorder to znaczy że ktoś zamówił preorder, to cała informacja.
Pod tezę nie wolno budować narracji, bo wtedy stajesz się takim samym krzykaczem jak kiszak, który niejednokrotnie ma rację, ale też wiele razy się myli.
Dx to skok na kasę, to słaby niepotrzebny remaster, a ludzie chcą remake.

post wyedytowany przez mekotron 2025-12-12 09:15:19
12.12.2025 10:29
5
odpowiedz
katai-iwa
62
Legend

Powinni zrobić nową część, a nie odświeżać w żałosny sposób klasykę.

Forum Forum Gry RPG
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl