Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Strefa CD

Firma wydawca polski wydawca


Najpopularniejsze gry wydane przez Strefa CD w Polsce

Strażnik Czasu

Strażnik Czasu

Asy przestworzy

Asy przestworzy

Wydane w Polsce gry

Strażnik Czasu 7 stycznia 2003

Asy przestworzy 20 stycznia 2002

Strefa CD: wydane na świecie gry

Asy przestworzy

Asy przestworzy

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Strefa CD


Komputer ŚWIAT GRY 6/2003 już w kioskach

Solnica, 14 maja 2003, 13:55

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, czerwcowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełną wersję gry Wehikuł czasu a wewnątrz numeru wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów pokrewnych.

Strażnik Czasu 2 nadciąga

Łosiu, 8 lutego 2003, 11:20

Na początku tego roku, za sprawą firmy Infomedia w naszych sklepach pojawiła się całkiem udana gra przygodowa pt. Strażnik Czasu. Jest to już czwarta część serii znanej w Czechach (ojczyźnie jej twórców) pod nazwą Polda i zarazem pierwsza część, która zadebiutowała w szerokim świecie (wydana na zachodzie pod nazwą Time Guard przez firmę Got Game Entertainment). Najwyraźniej ów debiut okazał się jak najbardziej udany, ponieważ firma rozpoczęła prace nad grą Time Guard 2 (Polda 5), a pierwsze efekty wysiłku twórczego programistów z Zima Software zamieścił serwis bonusweb.cz.

Strażnik Czasu - Wygraj sprzęt komputerowy

Fajek, 27 stycznia 2003, 13:35

Infomedia, wydawca gry “Strażnik Czasu” na swojej stronie internetowej uruchomił forum dla graczy. Jednocześnie na tej samej stronie pojawiła się ankieta konkursowa, w której do wygrania jest bardzo cenna nagroda.

Strażnik Czasu - poradnik

Sznur, 22 stycznia 2003, 18:02

Na początku stycznia do sprzedaży trafił nowy numer „Strafy CD” z nadspodziewanie ciekawą grą przygodową Strażnik Czasu. W grze, jako detektyw Ryś podróżujemy w czasie, by sprawdzić, jaki wpływ na losy świata mają wynalazki genialnego profesora Santusowa. Nasz dyżurny autor od przygodówek, doskonale wam znany „Void”, nie mógł przepuścić takiej okazji i przygotował obszerny opis przejścia bogato ilustrowany screenami z gry, który już dzisiaj znalazł się w dziale Poradników.

Strażnik Czasu trzecią najlepszą przygodówką roku 2002

Łosiu, 21 stycznia 2003, 09:01

Najnowsza gra przygodowa z czeskiej firmy Zima Software znana w naszym kraju pod tytułem „Strażnik Czasu”, w Stanach Zjednoczonych pod tytułem „Time Guard”, a w Czechach pod tytułem „Polda 4” została doceniona przez znany czeski serwis internetowy Bonusweb, otrzymując trzecie miejsce w kategorii „Najlepsza przygodowa gra roku 2002”. Jest to duży sukces, zważywszy, iż pierwsze miejsce otrzymała Syberia, a drugie Runaway.

Strażnik Czasu - strona oficjalna oraz recenzja

Fajek, 7 stycznia 2003, 15:03

Dziś do sprzedaży w całym kraju trafiła gra Strażnik Czasu (ang. Time Guard). Jest to gra przygodowa pochodząca z czeskiej firmy Zima Software. Gracze wcielą się w postać prywatnego detektywa o imieniu Ryszard pracującego na zlecenie rosyjskiego naukowca Santusowa.

Polska premiera Strażnika Czasu

Łosiu, 7 stycznia 2003, 09:00

Z prawdziwą przyjemnością informuję, iż dziś do sklepów na terenie całego kraju trafiła gra przygodowa zatytułowana „Strażnik czasu”. Jest to udana produkcja czeskiej firmy developerskiej Zima Software, całkowicie spolszczona i wydana w Polsce przez firmę Infomedia, a jej najlepszą reklamą jest bardzo pozytywna opinia naszego speca od przygodówek, Sir Voida de Adventure :-) Co więcej cena tego tytułu jest bardzo atrakcyjna i wynosi jedynie 29,90 PLN.

Ostatnio grane - Strażnik Czasu: Czerwone Widmo

Soulcatcher, 5 stycznia 2003, 02:14

W związku z tym iż znalazłem w ostatni piątek na swoim biurku w redakcji GRY-OnLine fioletową płytkę CDR (w stosie innych płytek) z napisem „Strażnik” i dorysowanym wykrzyknikiem i fakt ten mnie zaintrygował to poświęciłem jej zawartości kilka godzin sobotniego wieczoru i nie żałuję.

Time Guard - kolejna gra przygodowa z Got Game Entertainment

Łosiu, 23 października 2002, 09:54

Firmy Got Game Entertainment oraz Zima Software przedstawiły pierwsze informacje dotyczące swej nowej gry przygodowej przeznaczonej na komputery klasy PC - Time Guard. Przy okazji dodam, iż jest to kolejna obiecująca przygodówka, której dystrybucją zajmuje się firma Got Game Entertainment, bowiem to ona wyda na zachodzie długo oczekiwanego i wczoraj ozłoconego - Tony Tough and the Night of Roasted Moths.