Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Boxed Dream: wyprodukowane gry

Ceville

Ceville (PC)

Wydawcy gier Boxed Dream

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Boxed Dream:


Kalypso Media

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Boxed Dream


Wieści ze świata (Thief 4, Homefront, World of Warplanes, Dragon Ball Z) 23/2/12

Sarge, 23 lutego 2012, 14:40

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej edycji Homefront, grze Dragon Ball Z for Kinect, tajemniczym zwiastunie Thief 4 oraz rozpoczęciu globalnych testów wersji alfa produkcji World of Warplanes.

Premiery gier w Polsce (6-12 lipca)

Vercetti, 13 lipca 2009, 09:08

Drugi tydzień lipca nie przyniósł zbyt wielu nowości na polskim rynku gier. Na sklepowych półkach pojawiły się tytuły skierowane do specyficznych grup odbiorców (Miś Hubert i Menadżer Kolarski), a także m.in. nieśmiertelne Guitar Hero i wirtualna adaptacja Epoki Lodowcowej 3. Szczegóły w poniższym zestawieniu.

Poradnik: Ceville

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lipca 2009, 17:32

„Poradnik do gry Ceville – klasycznej przygodówki point & click – przeprowadzi Cię od początku do końca przez zawiłą historię, która dotknęła mieszkańców baśniowej krainy Faeryanis."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 marca 2009)

Jiker, 2 marca 2009, 10:04

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Silent Hill: Homecoming, darmowe mapy do World in Conflict, sprzedaż systemu R4 nielegalna w Japonii, europejska premiera przygodówki Ceville i inne. Zapraszamy do lektury.

Kalypso Media zapowiedziało nową przygodówkę - Ceville

vampire, 29 maja 2008, 09:20

Firma Kalypso Media zapowiedziała wczoraj wydanie Ceville, przygodówki typu point and click autorstwa nowego niemieckiego dewelopera o wdzięcznej nazwie - Boxed Dream. Produkcja powinna ukazać się w Europie w listopadzie tego roku, na temat ewentualnej premiery poza Starym Kontynentem nic nie wiadomo.