Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Ravensburger Interactive: wydane na świecie gry

Catan: Pierwsza Wyspa

Catan: Pierwsza Wyspa

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Ravensburger Interactive


Catan: Pierwsza Wyspa trafi na DS-a?

vampire, 20 października 2008, 10:35

W 1995 roku Klaus Teuber opracował ciekawą planszówkę, Settlers of Catan (w oryginale Die Siedler von Catan), która w krótkim czasie zdobyła całkiem sporą popularność i doczekała się nawet swojej polskiej edycji pod tytułem Osadnicy z Catanu. Po kilku latach przeniesiona została do świata wirtualnej rozrywki w postaci Catan: Die Erste Insel (Catan: Pierwsza Wyspa).

THQ przejmie kontrolę nad twórcami serii Rise of Nations

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2008, 09:46

Już wkrótce studio Big Huge Games przestanie być niezależnym producentem gier komputerowych. Amerykańską firmę przejmie koncern THQ, z którym autorzy serii Rise of Nations aktualnie pracują nad nowym produktem z gatunku RPG.

Gra Catan na oryginalnej planszy i z udziałem nowych postaci

Major Doktor Upiorna, 31 maja 2007, 13:43

2 maja br. w ofercie usługi Xbox Live Arcade znalazła się pozycja zatytułowana Catan, będąca wirtualnym odpowiednikiem popularnej gry planszowej o nazwie Osadnicy z Catanu. Od tamtej pory plasuje się ona w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji z XBLA. Aby całkowicie usatysfakcjonować użytkowników developerzy przygotowali dwa dodatki do owej strategii.

Catan, Centipede i Millipede już jutro w ramach usługi Xbox Live Arcade

Krystian Smoszna, 1 maja 2007, 06:17

W ciągu dwunastu lat swojego istnienia, gra planszowa Settlers of Catan sprzedała się w nakładzie przekraczającym dziesięć milionów egzemplarzy. Czy olbrzymia popularność tego produktu sprawi, że jego wirtualny odpowiednik będzie cieszył się równie dużym powodzeniem? O tym przekonamy się już w najbliższych tygodniach.

Catan tańszy

Fajek, 9 stycznia 2002, 12:18

Jak informuje firma TopWare Poland, do końca stycznia możecie kupić CATAN po obniżonej cenie. Jeśli złożycie zamówienie bezpośrednio w sklepie wysyłkowym TopWare’u (formularz zamówień dostępny jest na stronie firmowej) to za tą grę zapłacicie jedynie 39zł (zamiast 79zł)!

Recenzja Catan: Pierwsza Wyspa

Solnica, 16 maja 2001, 08:35

Nie tak dawno miała miejsce polska premiera gry Catan: Pierwsza Wyspa. Pomimo, że tytuł ten nie jest tak znany jak inne super-produkcje, warto zwrócić na niego swoją uwagę i przyjrzeć mu się nieco bliżej. Okaże się że jest to gra ciekawa, która może zatrzymać nas przed monitorem przez dość długi okres czasu – przynajmniej tak było w przypadku autora zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji.

Startują trzy nowe super konkursy - zapraszamy!!!

Łosiu, 1 maja 2001, 00:08

Jak to mówią dla każdego coś miłego, tak i my mając na uwadze wasze potrzeby oraz zainteresowania przygotowaliśmy trzy nowe konkursy. Dwa z nich dotyczą gier strategiczno-ekonomicznych tj. Tropico i Catan, a trzeci traktuje o grze akcji Serious Sam.

Catan niedługo w sprzedaży

Fajek, 12 kwietnia 2001, 14:50

Jak informuje TopWare Poland, dzisiaj do tłoczni powędrowała płyta z grą CATAN. W sklepach ma ona ukazać się 25 kwietnia.