Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Toontraxx

Firma producent


Wydawcy gier Toontraxx

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Toontraxx:


TopWare Interactive / Zuxxez

TopWare Poland

Wiadomości dotyczące Toontraxx


Kurka Wodna przeleci z PeCetów na platformę Wii i Nintendo DS

eLKaeR, 27 października 2006, 12:44

Studio developerskie amerykańskiej firmy FRONTLINE Studios mieści się w Bydgoszczy. Pod wspomnianym szyldem powstaje teraz kilka gier z myślą o dwóch konsolach marki Nintendo. Konkretnie mowa o nadchodzącej platformie Wii oraz o kieszonkowym systemie Nintendo DS.

Recenzja: Kurka Wodna 2 – Zemsta Pana Franka

Fajek, 21 stycznia 2003, 16:51

Kurka Wodna, która sprzedając się w ilości ponad 50 tysięcy sztuk, okazała się bestsellerem firmy Topware. Istota rozgrywki w Kurce Wodnej 2 nie zmieniła się w żadnym stopniu, nadal kursor myszki jest celownikiem broni, a zadaniem gracza jest zestrzelenie jak największej ilości kurek pojawiających się na ekranie...

Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku - Najlepsza Gra Familijna

Soulcatcher, 31 grudnia 2002, 15:14

Czas omówić kolejną kategorię naszego plebiscytu na Najlepsze Gry Roku 2002 – dziś przyszedł czas na Gry Familijne. Tematem zajmę się ja gdyż moi koledzy redakcyjni są dziś zbyt „hard core” na takie zabawki :), a uważam iż gry dla całej rodziny (dla dzieci) to jeden z bardziej niedocenionych fragmentów rynku.

Kurka Wodna w Dobrej GRZE

Łosiu, 17 grudnia 2002, 08:25

Miło jest nam poinformować, iż w najnowszym wydaniu Dobrej GRY, który powędrował do kiosków w dniu wczorajszym, tj. 16 grudnia, ukazała się druga część zwariowanej gry zręcznościowej, pt. Kurka wodna 2: Zemsta pana Franka. Cena wynosi 19,90 PLN. Przypominam, że pierwsza cześć Kurki cieszyła się dużym zainteresowaniem graczy i sprzedała się w ponad 50 tysiącach egzemplarzy (recenzję napisał sam Soulcatcher :-). Zapraszamy do kiosków.

Kurka Wodna 2 pofrunęła do tłoczni

Sznur, 29 listopada 2002, 13:05

Najnowsze informacje z TopWare Poland donoszą, iż prace nad grą Kurka Wodna 2: Zemsta Pana Franka dobiegły końca i złota płytka została wysłana do tłoczni. Gra trafi na półki sklepowe już w przyszłym tygodniu w cenie 19,95 zł.

Nadciąga kolejny atak kurczaków!

Sznur, 2 października 2002, 18:17

Po niewątpliwym sukcesie rynkowym, jakim było wydanie w zeszłym roku zręcznościowej strzelanki Kurka Wodna, która sprzedała się w ilości ponad 50 tyś egzemplarzy, TopWare Poland przygotowuje się do wypuszczenia drugiej części tej gry pt. Kurka Wodna 2!

Recenzja Kurki Wodnej

Łosiu, 13 lutego 2001, 16:25

W dniu dzisiejszym do grona recenzji znajdujących się na naszej stronie dołączyła kolejna, jeszcze cieplutka, traktująca o najnowszej grze firmy TopWare, Kurka Wodna.

Topware otwiera sezon polowań na kurki wodne.

Soulcatcher, 9 stycznia 2001, 11:11

Nowa gra Topware Interactive jest ciekawą propozycją na szybką relaksującą zabawę, zarówno samemu jak i ze znajomymi.