Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Total War: Three Kingdoms (PC)

PC

Dodatki do Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms - Fates Divided
Total War: Three Kingdoms - Fates Divided

dodatek do gry11 marca 2021

Dodatek do wydanej w 2019 roku gry strategicznej pod tytułem Total War: Three Kingdoms. Fates Divided koncentruje się na wydarzeniach z 200 roku naszej ery, kiedy to Yuan Shao oraz Cao Cao toczyli wojnę o wpływy, która wstrząsnęła całym Państwem Środka.

Total War: Three Kingdoms - The Furious Wild
Total War: Three Kingdoms - The Furious Wild

dodatek do gry3 września 2020

The Furious Wild to duże rozszerzenie do wydanej w 2019 roku strategii Total War: Three Kingdoms. Nie zmienia ono fundamentalnych mechanik zabawy. Zamiast tego powiększa dostępną mapę oraz wprowadza nową zawartość, w tym frakcje i kolejne drzewko technologiczne.

Total War: Three Kingdoms - A World Betrayed
Total War: Three Kingdoms - A World Betrayed

dodatek do gry19 marca 2020

Trzeci fabularny dodatek do strategii Total War: Three Kingdoms stworzonej przez studio Creative Assembly. A World Betrayed pozwala nam zacząć kampanię w roku 194 n.e. i dodaje dwie nowe frakcje wraz z unikalnymi dla nich mechanikami.

Total War: Three Kingdoms - Mandate of Heaven
Total War: Three Kingdoms - Mandate of Heaven

dodatek do gry16 stycznia 2020

Total War: Three Kingdoms - Mandate of Heaven jest drugim fabularnym dodatkiem do gry strategicznej z 2019 roku. DLC przenosi nas w czasy tzw. rewolucji Żółtych Turbanów - do 182 roku naszej ery. Tytuł został opracowany przez studio Creative Assembly, czyli autorów oryginału.

Total War: Three Kingdoms - Eight Princes
Total War: Three Kingdoms - Eight Princes

dodatek do gry8 sierpnia 2019

Pierwszy dodatek fabularny do gry Total War: Three Kingdoms. Otrzymujemy ośmiu nowych lordów i kolejną kampanię, której akcja toczy się po wcześniej przedstawionych wydarzeniach. Rozszerzenie zmienia też parę aspektów rozgrywki i oferuje kilka świeżych mechanik. Za jego stworzenie odpowiadają autorzy podstawki – studio Creative Assembly.

DLC do Total War: Three Kingdoms

White Tiger Yan

DLC19 marca 2020

Dodatek pozwala grać jako Yan Baihu, zwany też „Białym Tygrysem Yan” - przywódca bandytów, grasujący na wzgórzach Jiangdong w południowo-wschodniej części Chin. Do jego unikalnych umiejętności należy tworzenie obozów Shanyue (łączenie plemion Shanyue, a nawet przedstawicieli dynastii Han) i Konfederacja Białego Tygrysa (uzyskiwaniem bonusów w zależności od wielkości sojuszu).

A World Betrayed

cena: 41,99 zł

DLC19 marca 2020

Dodatek wprowadza dwie nowe frakcje z Lü Bu i Sun Ce na czele, wraz z unikalnymi oddziałami bojowymi, mechanikami, wydarzeniami i misjami fabularnymi. Poza tym twórcy przygotowali dodatkowe wyzwania dla pozostałych trzynastu frakcji oraz możliwość rozpoczęcia kampanii w 194 roku n.e.

Reign of Blood

cena: 12,99 zł

DLC27 czerwca 2019

Pakiet wprowadza liczne, krwawe efekty, animacje i mordercze ciosy do gry w trybie kampanii i bitwy. Zawartość jest przeznaczona tylko dla dorosłych odbiorców.

Yellow Turban Rebellion

cena: 37,99 zł

DLC23 maja 2019

Dodatek wprowadza frakcję Żółtych Turbanów i pozwala poprowadzić ją do walki ze skorumpowaną dynastią Han i zaprowadić Erę Wielkiego Pokoju. Do dyspozycji graczy oddano trzech nowych, grywalnych watażków (He Yi, Gong Du i Huang Shao), trzy klasy bohaterów (uzdrowiciel, uczony i weteran), milicję obywatelską, umiejętności postaci związane z trzema cnotami taoizmu (pokorą, współczuciem i skromnością), a także broń i zbroje dla nowych bohaterów.

Tao Qian

cena: za darmo

DLC23 maja 2019

Dodatek pozwala grać jako Tao Qian - zwierzchnik dynastii Han i własnego terytorium. Jego unikalną mechaniką jest Przesiedlenie populacji (Tao Qian proponuje schronienie podbitym osadnikom).