Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Destiny (X360)

Destiny: The Taken King
Destiny: The Taken King

dodatek do gry15 września 2015

Trzeci oficjalny dodatek do wieloosobowej strzelaniny Destiny studia Bungie Software. Oferuje on m.in. nowy wieloosobowy rajd, w którym gracze odwiedzają nową lokację na statku rasy Hive i stawiają czoła niejakiemu Oryxowi - ojcu króla Croty, którego pokonaliśmy w DLC The Dark Below. W rozszerzeniu wprowadzono też dodatkową subklasę dla każdego z dostępnych w grze archetypów.

Destiny: House of Wolves
Destiny: House of Wolves

dodatek do gry19 maja 2015

Drugie duże rozszerzenie do nastawionej na zabawę wieloosobową strzelanki Destiny. Akcja koncentruje się wokół rasy Przebudzonych, którym gracze pomagają walczyć z Upadłymi w ich własnym domu (The Reef). House of Wolves oferuje nowe misje fabularne, jak również szereg wyzwań w trybach multiplayer.

Destiny: The Dark Below
Destiny: The Dark Below

dodatek do gry9 grudnia 2014

Pierwszy dodatek do Destiny, strzelaniny w skali MMO, stworzonej przez twórców serii Halo. The Dark Below rozbudowuje historię podstawki o świeży wątek i związane z nim misje fabularne oraz zadania typu Raid i Strike. Ponadto rozszerzenie podnosi limit doświadczenia do 32 poziomu, umożliwia zdobycie egzotycznych broni, zbroi i różnorodnych gadżetów, a także rywalizację z innymi graczami na trzech nowych mapach.

The Dark Below

cena: 60,00 zł

DLC9 grudnia 2014

Pakiet wprowadza nową broń, zbroje i inne wyposażenie, jak również możliwość zdobycia kolejnych legendarnych i egzotycznych przedmiotów. Ponadto zwiększa maksymalny poziom doświadczenia do 32. levelu, dodaje pięć kolejnych slotów na przedmioty, wprowadza dodatkowe misje zlecane przez mieszkającą w wieży strażników Erism, a także umożliwia zabawę na trzech nowych mapach w trybie multiplayer – Pantheon (przeznaczony do walki na bliskim zasięgu, ukryty w świątyni Vex wewnątrz Black Garden), The Cauldron (miejsce zlokalizowane na opuszczonym terenie kiedyś należącym do rasy Hive) oraz Skyshock (znajdujące się na międzyplanetarnym pasie obronnym, gdzie filarem rozgrywki będą pojazdy). W skład pakietu wchodzi też nowy, kooperacyjny strike (The Will of Crota) oraz stworzony z myślą o sześciu graczach Raid, odbywający się w Hellmouth.