Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Last of Us (PS3)

Dodatki do The Last of Us

The Last of Us: Left Behind
The Last of Us: Left Behind

dodatek do gry14 lutego 2014

Oficjalny dodatek fabularny do gry The Last of Us studia Naughty Dog. Akcja rozszerzenia zatytułowanego Left Behind toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w grze podstawowej i koncentruje się na postaciach Ellie oraz jej najlepszej przyjaciółki Riley, uczęszczających do szkoły wojskowej na terenie strefy kwarantanny. Pewnego dnia miejsce to staje się areną serii dramatycznych wydarzeń, które na zawsze zmienią życie dziewczyn, co staje się pretekstem do ukazania rozwijającej się więzi między obiema postaciami. Całość przeplatana jest zaś wątkiem pobocznym, przedstawiającym przygody Ellie oraz Riley z przeszłości i rozgrywającym się w trakcie wydarzeń znanych z gry podstawowej. W porównaniu do gry macierzystej podstawowe mechanizmy rozgrywki nie uległy zmianie, jednak z uwagi na fakt, że zamiast twardego faceta z The Last of Us podczas zabawy kontrolujemy postać nastoletniej dziewczyny, w grze wyraźnie zmniejszony został nacisk na stosowanie bezpośrednich rozwiązań siłowych.

DLC do The Last of Us

Professional Sports

cena: 34,00 zł

DLC13 sierpnia 2014

Dodatek do trybu multiplayer, wprowadzający nowe nakrycia głowy.

Gestures

cena: 10,00 zł

DLC6 sierpnia 2014

Dodatek do trybu multiplayer, wprowadzający trzy nowe gesty.

The Grit & Gear

cena: 30,00 zł

DLC6 sierpnia 2014

Dodatek do trybu multiplayer, wprowadzający nowe nakrycia głowy.

Grounded Bundle

DLC7 maja 2014

Dodatek składa się z czterech map dla trybu multiplayer (Wharf, Capitol, Coal Mine, Water Tower), zestawu nowych broni (karabinek szturmowy z tłumikiem, strzelba, pistolet Enforcer, wyrzutnia małych rakiet), dwóch pakietów umiejętności survivalowych do trybu multiplayer, zawierających w sumie osiem zdolności, a także nowego, najwyższego poziomu trudności dla kampanii singleplayer (Grounded).

Reclaimed Territories

cena: 39,00 zł

DLC7 maja 2014

Pakiet czterech nowych map dla trybu multiplayer (Wharf, Capitol, Coal Mine, Water Tower).

Survivalist Weapon Bundle

cena: 25,00 zł

DLC7 maja 2014

Pakiet nowych broni do trybu multiplayer (karabinek szturmowy z tłumikiem, strzelba, pistolet Enforcer, wyrzutnia małych rakiet).

Situational Survival Skills Bundle

cena: 15,00 zł

DLC7 maja 2014

Pakiet umiejętności survivalowych do trybu multiplayer, zawierający w sumie cztery dodatkowe zdolności (Agility, Awareness, Fortitude, Scavenger).

Situational Survival Skills Bundle

cena: 15,00 zł

DLC7 maja 2014

Pakiet umiejętności survivalowych do trybu multiplayer, zawierający w sumie cztery dodatkowe zdolności (Gunslinger, Bomb Expert, Executioner, Damage Marker.).

Abandoned Territories

cena: 39,00 zł

DLC16 października 2013

Pakiet oferuje cztery mapy multiplayer: Suburbs, Bus Depot, Hometown oraz Bookstore.