Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry ArmA II (PC)

PC

Dodatki do ArmA II

ArmA II: Army of the Czech Republic
ArmA II: Army of the Czech Republic

dodatek do gry30 lipca 2012

Trzeci niesamodzielny dodatek do symulatora wojennego ArmA II stworzonego przez czeskie studio Bohemia Interactive Studio. Tym razem twórcy skupili się na odwzorowaniu narodowej armii swego kraju.

ArmA II: Private Military Company
ArmA II: Private Military Company

dodatek do gry30 listopada 2010

Kolejny dodatek do świetnego symulatora żołnierza, za który odpowiada studio Bohemia. Tym razem wcielamy się w pracownika firmy ochroniarskiej, dbającego o porządek w fikcyjnym państwie Takistan. Naszym zadaniem jest ochrona zespołu ONZ, który bada informacje na temat takistańskiego programu nuklearnego. Rozszerzenie zawiera kampanię składającą się z 9 misji. Każdą z nich można przejść w trybie kooperacji.

ArmA II: British Armed Forces
ArmA II: British Armed Forces

dodatek do gry26 sierpnia 2010

Dodatek do świetnego symulatora żołnierza, za który odpowiadają twórcy pierwszej części Operation Flashpoint. W rozszerzeniu podejmujemy kampanię rozgrywającą się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Wracamy do państwa Takistan, aby zmierzyć się z partyzantami. Twórcy przygotowali sześć nowych broni, dwa pojazdy i niedostępne wcześniej helikoptery. Gra standardowo zawiera rozbudowany tryb kooperacji.

ArmA II: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead

dodatek do gry29 czerwca 2010

Samodzielny dodatek do świetnego symulatora żołnierza. Akcja dzieje się trzy lata po zakończeniu starcia na Czarnorusi i przenosi gracza do fikcyjnego Takistanu. Zadanie jest proste – pokonać lokalnego przywódcę, który dysponuje pokaźną armią. Gra została wzbogacona o pare nowych broni i gadżetów, w tym bezzałogowy helikopter zwiadowczy AH-6X. Autorzy rozbudowali też opcje edytora.