Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Control i Alan Wake w jednym uniwersum wraz z nową grą od Remedy

08.08.2020 14:12
1
MrDraiger
85
Konsul

Mam nadzieję że na PS5 wyjdzie Control w edycji Definitvie ze. wszystkimi DLC.

08.08.2020 15:55
2
1
odpowiedz
zanonimizowany1305675
6
Konsul

Alan Wake 8/10, Quantum Break 7/10, Control 8/10.
Tak je oceniam po przejściu i czekam na jeszcze.
Jedyne co Remedy mogłoby usprawnić to mniej strzelania więcej fabuły. W Control spamujacy się przeciwnicy potrafili nudzić, a końcowy Boss w Quantum Break strzelanina na parkingu podziemnym i finał historii poziomem trudności doprowadzał mnie do pasji.

Więcej historii, mniej walenia w triggery i byłoby super. Chociaż na dobrą sprawę i tak jak jest, jest dobrze, byle produkowali dalej dobre singlowe gryz gdyż tych jest za mało.

08.08.2020 16:03
BlurekPL
3
1
odpowiedz
1 odpowiedź
BlurekPL
100
Generał

Alan był świetny, czeka na mnie jeszcze ten osobny dodatek, Quantum Break mi się także mega podobało i należę do mniejszości która uwielbia ten tytuł mimo swoich bolączek i bardzo chciałbym sequel, optymalizacja jedynie leży i graficznie gra nie powalała i cały obraz był taki rozmyty niezależnie od ustawień (nie mylić grafiki z efektami graficznymi, bo efekty to 1 klasa)
Control jeszcze nie ogralem, poczekam sobie na jakieś wydanie z wszystkimi DLC (mają być chyba 3?) w fajnej cenie, ale sama gra mi się wydaje bardzo ciekawa i przyjemna, widowiskowa, tylko mam wrażenie że gra mocno wykorzystuje assety z Quantum Break, bo jakieś to podobne bardzo.

post wyedytowany przez BlurekPL 2020-08-08 16:04:27
08.08.2020 19:34
echo seven
3.1
echo seven
14
Legionista
Wideo

Control raczej nie wykorzystuje assetów z Quantum Break, bo lokacje i postacie są zupełnie inne, więc wszystko musiało być zaprojektowane od nowa.

Prawdą jest natomiast, że obie gry wyglądają bardzo podobnie, ale to raczej ze względu na styl grafiki.

Osobiście uważam, że Quantum Break jest najlepszy z całej trójki. Control ledwo zmęczyłem - gameplay nie jest tak przyjemny/przyjazny, jak w Quantum Break i fabularnie też nic specjalnego.

Alan Wake jest zabawny - zbieranie termosów i duchy wykrzykujące: "Witamina C jest dla Ciebie dobra" XD, ale fabuła ciekawa.

Quantum Break właśnie ukończyłem po raz czwarty i przygotowałem krótki filmik:
https://youtu.be/P7yyrIluHv0

Znacznie bardziej wolałbym sequel Quantum Break niż Control.

Wiadomość Control i Alan Wake w jednym uniwersum wraz z nową grą od Remedy