Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Mutant Year Zero Seed of Evil | PC

01.08.2019 11:43
1
1
Metaverse
7
Pretorianin
8.5

Przeszedlem dopiero pierwsza lokacje ale nadal swietnie sie bawie. Ten klimat, muzyka i system walki o wiele bardziej mi odpowiadaja niz w innych grach tego typu. DLC jest ponoc na jakies 10h ale u mnie pewnie bedzie dwa razy tyle bo gram na wyzszych trudnosciach i czesto zaczynam potyczki od poczatku.

14.08.2019 01:27
2
odpowiedz
KrzychuWu
16
Legionista
6.0

W sumie po prostu więcej tego samego. Ten łoś tak naprawdę wiele nie robi, jego unikalne skile są mało przydatne, a fabularnie nie ma właściwie żadnego swojego wątku osobnego.

Rozczarowuje fabuła, jest prosta jak budowa cepa, a kolejne elementy ot tak od czapy są wprowadzane. Do tego wiele spraw jest uproszczonych, a sam Ojczulek już na początku po prostu odlatuje w kosmos i tyle go było widać. No nie jest dobrze, po prostu przechodzimy kilka kolejnych lokacji i na końcu nawet fajną walkę z bossem mamy.

Ale dalej ssie niemiłosiernie rozwój postaci, a właściwie jego brak. Ze 2-3 ulepszenia do perków dano i tyle. Nawet zdrowia nie można sobie zwiększyć. Przed walką z bossem moi bohaterowie mieli po 40 dodatkowych punktów do wydania i wszystkie umiejętności odblokowane.

Fajnie, że zrobili dodatek, miło było wrócić do tego świata, no ale można było się bardziej postarać.

Gra Mutant Year Zero Seed of Evil | PC