Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Operacja Specjalna 2 zmierza do Ghost Recon Wildlands

20.07.2018 01:10
yadin
1
yadin
102
Legend

Zobaczymy, ile to będzie warte. Nie wszystkie darmowe dodatki do tej gry są trafione. Gra nie jest zręcznościową strzelaniną, ale taktycznym shooterem i należałoby usprawnić właśnie ten aspekt gry. W trybie, powiedzmy fabularnym, im bliżej końca, tym bardziej gra robi się zręcznościowa. Spodziewałem się dodatkowych misji, jakiegoś DLC z możliwością dobijania tego, co zostało po mafijnej sieci lub z niej się odrodziło. Na szczęście nic gracza z nie zmusza do grania w nowe tryby.

post wyedytowany przez yadin 2018-07-20 02:14:52
20.07.2018 13:19
|13|
😜
2
odpowiedz
|13|
42
walas85

Opornie idzie producentowi dalszy rozwój tej gry, jednakże "coś" robią, wiec warto to przetestować w wolnym czasie.

Zapewne w niedalekiej przyszłości zobaczymy Ghost Recon Wildlands 2, wiec nie spodziewałbym się dużych nowości, rozszerzeń już w tej części - wystarczy spojrzeć na Tom Clancy's The Division.

24.09.2018 04:42
3
odpowiedz
zanonimizowany1143595
34
Pretorianin

Grałem w to - i dawała mi ta gra sporo frajdy...Chciałbym ją zakupić i dodać do swojej kolekcji jednak wciąż nie mogę tego zrobić przez zaporowe ceny...Gry Ubi w ogóle nie tanieją!!!Gra jest świetna czasem trochę bije monotonią podczas długiego przemieszczania się pomiędzy obszarami...Ale ten dodatek to już przegięcie...Dodać kilkadziesiąt tych samych zmodyfikowanych i nowych pojazdów ,nowy tryb gry(ala hardcore) zero misji i większych zmian i żądać za to 120 zł za niejako season pass year 2 !?!?! WTF Brawo UBI brawo Przy takiej Polityce wydawniczej i cenowej w krajach nie euro/dolaro/funto stojących Piractwo przeżyje drugą młodość...Myślałem że szczytem harpagaństwa jest wydawanie gry,season passa i jeszcze czegoś poza season passem - ale nie okazuje się że można wypluwać kilka season passów co roku bez żadnej konkretnej zawartości w cenie pełnoprawnej gry AAA(jak Witcher 3 GOTY wcześniej teraz kosztuje połowę tego) każdy o zawartości tak miernej wręcz żadnej że aż powodującej opad szczeny u normalnego dorosłego człowieka...Dokąd zmierza ta branża...To samo tyczy się EA i Originu...Bywam zdumiony gdy czytam że wersja deluxe czegoś tam za 100zł więcej zawiera 3 pakiety bojowe(skrzynie),2 skórki i boost to expa - co za kretynizm.Widocznie są idioci którzy za to płacą...Poczekam aż Wildlands Ultimate stanieje do stówki za 6 lat i wezmę albo jeśli potrwa to za długo aż za darmo będą rozdawać...8 skrzyń bitewnych - litości...Przy tak mizernej zawartości to powinno być dodane jako darmowa aktualizacja....

post wyedytowany przez zanonimizowany1143595 2018-09-24 04:48:59
Wiadomość Operacja Specjalna 2 zmierza do Ghost Recon Wildlands