Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Weź udział w konkursie i wygraj grę The Crew 2 oraz gadżety!

29.06.2018 17:44
1
Suomi
22
Scion of Balance

GRYOnline.pl

Weź udział w konkursie i wygraj grę The Crew 2 oraz gadżety!

Zdobądź Nowy Jork!

Hej! Razem z Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was nietypowy konkurs, gdzie głównym zadaniem jest stworzenie trasy wyścigu, wykorzystując trzy różne środki transportu zaprezentowane w The Crew 2: woda, ląd i powietrze. Cała trasa zależy tylko od Was, ale musi ona zahaczać o najbardziej interesujące Waszym zdaniem miejsca miasta. Kierowcy dysponują ograniczonym zapasem paliwa wystarczającym na co najwyżej 30 kilometrów trasy!

Do wygrania: egzemplarze gry The Crew 2 (PC) oraz gadżety z serii.

Prace możecie zamieszczać do 22 lipca, w tym wątku. Wszystkie informacje, zasady oraz Regulamin znajdziecie na stronie: http://thecrew2.gry-online.pl/
Zapoznajcie się z nim koniecznie!

Zapraszamy i powodzenia!

29.06.2018 17:46
2
odpowiedz
Suomi
22
Scion of Balance

GRYOnline.pl

A oto obiecane przykładowe zgłoszenie w pewnym bardzo nam bliskim mieście - mamy nadzieję, że pomoże ;)

Trzy... dwa... jeden... START!

Wyścig rozpoczynamy w szybkiej motorówce, wyruszając spod Mostu Grunwaldzkiego zgodnie z biegiem rzeki Wisły (1). Na tym odcinku napotykamy na trasie liczne rampy, które pozwalają nam wystrzelić w powietrze i podziwiać Kazimierz - dzielnicę będącą jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Ostatnia rampa prowadzi nas na Most Kotlarski (2), gdzie przesiadamy się do stuningowanego Fiata 126p (z neonami i spoilerem - a jakże!).

Mkniemy przed siebie pokonując kolejne kilometry, a tuż za malownicznym Ogrodem Botanicznym (3) wyruszamy na zachód. Prosty odcinek pozwala nam nabrać konkretnej prędkości, więc przesiadamy się w zwinną awionetkę (4), którą mkniemy nad Starym Miastem. Przelatujemy między wieżami Kościoła Mariackiego, wchodzimy w beczkę nad Sukiennicami i zawracamy wokół Wieży Ratuszowej (5). Obserwujący nas fani szaleją z radości, a my zgarniamy dodatkowe punkty za styl!

Ostatni odcinek trasy pokonujemy samochodem – wpadamy w ulicę Grodzką, jedną z najstarszych w Krakowie. Podziwiamy miejscową architekturę. Mamy na to czas, bo nasi rywale zostali daleko w tyle.

Kiedyś Drogę Królewską przemierzali władcy udający się do Zamku Królewskiego na Wawelu. Dzisiaj to my panujemy – na ziemi, na wodzie, w powietrzu… wszędzie.

07.07.2018 18:11
3
odpowiedz
1 odpowiedź
HubertGT
1
Junior

Pomarańczowa kropka - samochód
Niebieska kropka - łódź
Żółta kropka - samolot

Zaczynamy!

Wyścig startuje na znanym dobrze i często przedstawianym jeśli mówimy o Nowym Jorku - Times Square (1). Tętniące życiem miejsce zwane "skrzyżowaniem światła" ze względu na ogromną ilość świecących telebimów naokoło nas. Rozpędzamy się prostymi jak od linijki ulicami Nowego Jorku.
Jadąc dalej przejeżdżamy przez ulicę pełną drogich sklepów znanych marek i słynnych projektantów mody czyli 5-th Avenue (2). Jeśli ktoś dorobił się na zwycięstwach w wyścigach i już zdążył osiągnąć sporą przewagę w wyścigu to może skoczyć na szybkie zakupy ;)
Jadąc dalej przejeżdżamy obok One World Trade Center (3), czyli budynku który powstał w miejscu zniszczonych w zamachu dwóch wieżowców WTC. Niedaleko stąd znajduję się ulica Wall Street (4), przez którą również wiedzie nasz wyścig. Jest to dzielnica biznesowa wzdłuż której rozciągają się ogromne wieżowce. Jeśli ktoś wybrał Lamborghini do wyścigu idealnie wpasuje się w klimat gdyż na tej ulicy będzie mijać wykonany z brązu pomnik szarżującego byka - symbol siły i mocy narodu amerykańskiego.
Następnie kierujemy się na kultowy Brooklyn Bridge (5) skąd możemy podziwiać piękną panoramę Manhattanu - zwłaszcza w nocy.
Zjeżdżając z mostu wybijamy się z rampy zmieniając się w motorówkę i wskakujemy na wody otaczające Nowy Jork po to aby zaraz okrążyć Statuę Wolności (6) upamiętniająca wojnę o niepodległość Stanów Zjednoczonych.
Znów płyniemy w stronę lądu i zamieniamy się w samolot aby slalomem pomiędzy wieżowcami mknąć w kierunku mety. Po drodze mijamy Empire State Building (7) - jeden z najbardziej rozpoznawanych obiektów w Nowym Jorku, trzeci co do wysokości budynek w tym mieście z pięknym tarasem widokowym! W trakcie lotu widzimy też inne wieżowce tego pięknego miasta w pełnej okazałości.
Udajemy się już do ostatniego punktu jak i mety, która znajduje się w Central Parku (8) - serce Nowego Jorku. Ten wielki obszar zieleni wśród szarości miasta najlepiej będzie wyglądał właśnie z góry. Przelatujemy przez całą długość parku i tutaj kończy się nasz wyścig - w ciągu kilku minut wyścigu udało nam się zwiedzić jedne z najpopularniejszych atrakcji ale to nie wszystko co oferuje nam to wspaniałe miasto!

07.07.2018 18:27
👍
3.1
Fizzly Pizzly
22
DiRT Lounge

Gratuluje wygranej! :)

09.07.2018 23:22
4
odpowiedz
piorun718
0
Junior

Wyścig po Nowym Jorku

Samochód: Porsche 911 GT3 RS (2016)
Samolot: P51 Mustang STREGA (1945)
Motorówka: M31 Widebody (2018)

Naszym pierwszym środkiem transportu będzie samochód, a
wyścig rozpoczniemy na pięknym moście Brooklyn Bridge (1), z
którego możemy podziwiać niezapomniane widoki takie jak
Manhattan. Kolejny przejazd wyścigu będziemy
przejeżdżać wraz z innymi uczestnikami wyścigu
przez World Trade Center (2). Jest to kompleks 7 budynków
osiągających niesamowite rozmiary i z pewnością jest to
odpowiedni moment na zgubienie naszych rywali. Czwartym
miejscem będzie Chinatown (3). W tej okolicy można
bliżej poznać kulturę Chin, a przy okazji nasi rajdowcy mogą
coś przekąsić przed wejściem w nową fazę wyścigu,
a dokładniej przerzucimy się na samoloty! Czeka
nas bardzo długi i wyrównany odcinek podczas którego
będziemy przelatywać przez Empire State Building (4). Ten o to
wieżowiec jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli
całej Ameryki! Jednak nie ma co zwlekać. Nasz wyścig trwa w
najlepsze, natomiast my tym razem przelatujemy przez Times
Square (5), który wyróżnia się ogromną liczbą jaskrawych
kolorów. Kolejnymi atrakcjami Nowego Jorku jest Central Park
(6), czyli miejsce znajdujące się w centrum miasta, które zwane jest
"Sercem Nowego Jorku", a na jego terenie znajduje się The
Metropolitan Museum Of Art (7). Jest to najstarsze i największe
muzeum w Stanach. Teraz trzeba będzie
przygotować się na ogromny plusk do wody ponieważ, z samolotu
zamienimy się w motorówkę i zacznie się rajd wodny przez
Cieśninę Harlemską. Jednak odcinek ten nie będzie tak długi z
tego powodu iż, nasi rywale będą musieli zamienić się znów w
samochód aby, dojechać do mety przy okazji przejeżdżając obok
Stadionu Yankee (8), na którym swoje mecze rozgrywają kluby
baseballowe oraz piłkarskie. Zostaje nam już niewiele
do mety, a jak widać nasi rywale pozostali daleko za naszymi
plecami i dzięki temu, dojeżdżamy jako pierwsi i zostajemy...
Królem Motornation =)

post wyedytowany przez piorun718 2018-07-09 23:23:55
09.07.2018 23:58
5
odpowiedz
piorun718
0
Junior

Jeśli chodzi o obraz to numer 2 został usunięty więc wszystkie numerki z opisu idą w górę (oprócz Brooklyn Bridge) o jedno miejsce. Pozdrawiam :)

post wyedytowany przez piorun718 2018-07-10 00:02:40
11.07.2018 12:55
6
odpowiedz
Suomi
22
Scion of Balance

GRYOnline.pl

Hej wszystkim!
Przypominamy, że konkurs trwa jeszcze do 22 lipca włącznie - macie więc ponad tydzień na zgłaszanie swoich nowojorskich tras. Zapraszamy serdecznie i czekamy na Wasze prace :)

12.07.2018 20:08
7
odpowiedz
grabek033
0
Junior

Kolor czerwony- motor
Kolor niebieski- samochód
Kolor zielony- motorówka

Mój wyścig zaczynamy na motorach krosowych,oczywiście nigdzie indziej, jak w Nowo Jorskim central parku.
Wyścig zaczyna się w północno zachodniej części parku i gnamy w kierunku drugiego końca parku, po drodze mijając różnorodne atrakcje znajdujące się w tym parku, trasa jest kręta i obstawiona licznymi rampami, na których zawodnicy mogą pokazać swoje najlepsze triki.
Jadąc przez park (oczywiście na pierwszej pozycji) docieramy do 5th ave, tam przesiadamy się w samochód. Jest to czerwone Ferrari la ferrari, jadąc w kierunku południowym, wciskamy pedał gazu do samego końca, gdyż na początek tego odcinka trasy mamy dwu kilometrową prostą, wzdłuż tej drogi policja z NYPD, zamknęła wszystkie wjazdy dla ruchy cywilnego, dzięki czemu możemy wycisnąć z tego auta to co najlepsze, rozpędzając się w centrum miasta, do ponad 300km/h. Po dojechaniu do końca prostej wciskamy ostro hamulec, gdyż teraz czeka nas seria ostrych zakrętów, po których jedziemy, przez pełen wieżowców manhattan, do przystani jachtowej.
Tu zasiadamy za sterami superszybkiej i jeszcze bardziej drogiej łodzi motorowej. Wypływając na rzekę Hudson, musimy uważać, bo jest ona naszpikowana czerwonymi bojami, które nas spowalniają, jednak nam udaje się je wszystkie zgrabnie ominąć, lecz nasi rywale wpadają na nie co rusz (oj, jaka szkoda :P). Tym sposobem, po serii zakrętów i wielkim łuku, meldujemy się na mecie wyścigu, który kończy się wielką hopą, umieszczoną nigdzie indziej, jak przy najbardziej charakterystycznym symbolu Nowego Jorku, czyli statule wolności. Lecz nie spoczywamy na laurach, ponieważ czeka nas jeszcze w całych Stanach mnóstwo wyścigów, dzięki którym będziemy najlepsi, na lądzie w wodzie i powietrzu:)

13.07.2018 11:00
8
odpowiedz
bohun178
2
Junior

Legenda:
Kolor czerwony – Zamiana pojazdu na samochód
Kolor niebieski – Zamiana pojazdu na motorówkę
Kolor zielony – Zamiana pojazdu an samolot
Kolor czarny – Atrakcja

START!
Wyścig startuje z Liberty Island, na której znajduje się Statua Wolności (1). Po chwili płynięcia motorówką na swojej drodze napotkamy rampę, dzięki której przeskoczymy most prowadzący na Ellis Island (2), która jest bardzo ciekawa przez to, że jedną częścią należy do Nowego Jorku, a drugą do Jersey City. Następnie pokonujemy trasę przypominającą literę S, po czym wpływamy do zatoczki, rampą wskakujemy na ląd i zmieniamy naszą motorówkę na samochód. Niecałą minutę później mijamy One World Trade Center (3), które zostało wybudowane na miejscu dwóch wieżowców, które zostały niestety zniszczone w ataku terrorystycznym. Kilka zakrętów później, które swoją drogą są świetną okazją aby wykonać kilka driftów, przejeżdżać będziemy przez Wall Street (4), która skupia główne instytucje finansowe w USA. W następnej kolejności zmierzać będziemy w kierunku jednego z najstarszych mostów wiszących na świecie, czyli Mostu Brooklińskiego (5). Następnie będziemy musieli wykonać ostry skręt o 180°, aby udać się w kierunku Chinatown (6), czyli dzielnicy, która zamieszkiwana jest przez ludność Azjatycką. Po wyjeździe z owego obszaru, zmieniamy nasz pojazd na samolot, którym przelatujemy pomiędzy wieloma wysokimi budynkami, kierując się w stronę Central Parku (7). Podczas przelotu nad min, będziemy musieli przelecieć przez obręcze, które zawieszone są na sterowcach krążących nad owym Parkiem. Naszym kolejnym celem będzie wylądowanie na samym środku Times Square (8), pośród olbrzymiej ilości telebimów wokół nas, po czym konieczna będzie szybka zmiana pojazdu z powrotem na samochód. Została już ostatnia prosta, podczas której spróbujemy rozwinąć jak największą prędkość. Po naszej prawej będziemy mijać najbardziej rozpoznawalny budynek w Nowym Jorku – Empire State Building (9), ale niestety, pędząc ze strasznie dużą prędkością nie będziemy mieli za dużo czasu, aby go obejrzeć. Dalej pozostaje nam już tylko przekroczyć linię mety, która znajduje się przy fontannie w Washington Square Parku (10). I udało się, kolejny wygrany wyścig. Mieliśmy też sporo szczęścia, gdyż wykorzystaliśmy całe paliwo i na metę dojechaliśmy z pustym bakiem. :)

18.07.2018 14:21
9
odpowiedz
premium313078
8
Legionista

Witamy na wyścigu w pierwszym mega mieście w historii! Dziś korzystająca z pojazdów latających, jeżdżących oraz pływających Jade, zmierzy się z anonimowym księciem z Persji, który do przemieszczenia używać może tylko własnych nóg. Trasa zaczyna się w Central Park (1), a kończy przy Brooklyńskiej Grand Army Plaza (9)! Nasza bohaterka ma do przebycia blisko 30 km trasę, kiedy to książę, biegnie jak chce. Zaczynamy. Ruszyli! Jade za kierownicą Forda Crown Victoria pomalowanego w barwy Yellow Cab, niczym John McClane w Szklanej Pułapce 3, nie bacząc na nic, mknie przez park w kierunku Rockefeller Center (2), największego kompleksu budynków komercyjnych na świecie. Niestety nie jest w stanie dotrzeć w prostej linii do Empire State Building, gdyż na skrzyżowaniu, zamaskowany haker, wysadza studzienki pod ulicą, co zmusza naszą bohaterkę do skrętu w 47 ulice, w kierunku Times Square (3). Cóż za emocje! Dziś na szczęście nie sylwester, więc nie musimy obawiać się rozentuzjazmowanego tłumu! Następny punkt kontrolny znajduje się w tunelu prowadzącego w stronę Jersey (4), miejmy nadzieję, że tym razem nikt go nie wysadzi i obejdzie się bez pomocy Sylvestra Stallone. Ale cóż to? Bohaterka, zamiast wjechać do niego, rozpędza się, na specjalnie przygotowanej rampie wyskakuje w stronę rzeki Hudson, wydostaje się z auta i wskakuje do przepływającej pod nią motorówki M31 Widebody, prowadzonej przez komandosa z charakterystycznym, połyskującym na zielono noktowizorem. Jade siada za sterami i punkt kontrolny zalicza już w wodzie! Przez fale mknie w kierunku Statui Wolności (5), którą w darze przekazali nam nasi bracia z Francji. Dziękujemy! Fani na wyspie pozdrawiają zawodniczkę. Wśród tłumu możemy zobaczyć takie osobistości jak Kórliki, które z jakiegoś powodu stoczyły się wokół wąsatego hydraulika… Oho, nisko nad motorówkę podlatuje P-51 mustang! Odwraca się na brzuch! Z kokpitu wystają ręce, które chwytają Jade! To pilot HAWX zamienia się miejscami z zielonoustą. Samolot po serii ciasnych zwrotów dostaje się nad Fort Jay (6), pamiętający czasy Rewolucji amerykańskiej. Przed nami ostatni etap. Dolnopłat rozpędza się, by po chwili oblecieć Prospect Park (7), obniżyć pułap nad Brooklińskim muzeum (8) i przekręcając się na bok, przeciąć metę, przelatując pod łukiem Żołnierzy i Marynarzy (9). Jade zwycięża! A Książę? Kto go tam wie;)

post wyedytowany przez premium313078 2018-07-18 14:22:02
19.07.2018 22:35
10
odpowiedz
KopkowieckiPGT
0
Junior

The Crew 2;
Droga do zwyciężstwa.

Legenda:
Niebieski - Samochód - Nissan Skyline GT-R R34;
Zielony - Samolot - ZIVKO - Edge 540;
Czarny - Łódź - Jaguar Vector V40R.
Złoty - Lokacja

3..
2..
1..
Start! Wyścig wyruszył tuż przy statule Wolności (1), kierowcy ruszyli na Battery Park (2) gdzie przesiadają się do swoich sportowych,
stuningowanych w najróżniejszy sposób bryk, nikt nie szczędził koni mechanicznych i niutonometrów w tych brykach.
Słychać głośny ryk silników, nikt nie oszczędza aut, każdy chce wygrać! Wyścig przenosi się na ląd, kierowcy kierują się w stronę
miejsca upamiejętnające atak na dwie wierze WTC (3), 11 września, mamy długą prostą bo wyścig ciągnie się przez West St., kierowcy na wysokości
Pier 45 at Hudson River Park (4) zaliczają bardzo ostry skręt w prawo skąd trafiają w centrum miasta, znajdują się w dzielnicy Greenwich Village
przepełnionej wąskimi uliczkami, samochodami i masą ludzi. Pokonując trasę w jak najszybszym i precyzyjnym stylu przejeżdzają na Midtown
Manhattan, czyli na środkową część Nowego Jorku gdzie przejeżdzają obok Empire State Building (5) i wąskimi uliczkami kierują się na Times Square (6).
Wyścig dalej trwa w najlepsze, kierowcy dają z siebie 110% i przejeżdzają na Manhatan, szybkie okrążenie ronda nazwanego Columbus Circle (7) i
ruszamy na Manhatan! Przecinamy obok Central Parku (8) i gonimy na jedną z głównych ulic Manhatanu, czas i pora pozwoliła kierowcom zauważyć
jedno z najrzadszych zjawisk, Manhattanhenge (CIEKAWOSTKA), występuje tylko dwa razy do roku! Wracamy do Central Parku, przejeżdzamy obok
Belvedere Castle (9) i ruszamy do finalnego etapu, wsiadamy spowrotem do przygotowanej łodzi i ruszamy na Rikers Island gdzie przesiadamy się
do samolotu ZIVKO i ruszamy nad wyspę nazwaną na cześć prezydenta Roosevelta (10) przy okazji podziwiając piękną panoramę miasta Nowego Jorku.
Nasz wyścig dobiegł końca, kierowcy przekroczyli linię mety! Wygrałeś?

20.07.2018 09:34
11
odpowiedz
Suomi
22
Scion of Balance

GRYOnline.pl

Hej wszystkim!
Pozostał jeszcze weekend na umieszczenie swoich tras, liczymy na Wasze kreatywne pomysły :) Pamiętajcie, że konkurs trwa do 22 lipca włącznie.
Powodzenia!

20.07.2018 22:05
12
odpowiedz
Ambitny Łoś
129
Cthulhu

Cieśnina Harlemska, niedaleko Yankee Stadium (1). Na pokładzie łodzi Jaguar Vector wymijamy slalomem kolejne punkty kontrolne. W ten sposób docieramy do nabrzeża, naprzeciwko wyspy Randalla. Przesiadamy się do klasycznego Porsche 911 Turbo 3.6 i z piskiem opon ruszamy 116. ulicą w stronę Central Parku (2). Lawirujemy cienkimi uliczkami aż do wyjazdu obok muzeum Guggenheima (3). Szkoda, że nie mogliśmy popatrzeć na więcej zabytkowych budynków, ale kiedy prowadzisz Porsche, tylko zakręty mają znaczenie. Teraz długa prosta, na której Turbo osiąga 290 km/h. Pełne hamowanie i ostry zakręt w prawo. 59. ulicą do Columbus Circle. W oparach dymu z opon driftującego samochodu, objeżdżamy plac i wpadamy w Broadway. Kolejna prosta, na której wybrzmiewa przeszywający ryk silnika V6 i tak aż do Times Square (4). Niedaleko PlayStation Theater już czeka Mustang. Nie, to nie Ford - to samolot! Kiedyś służył na wojnie, a teraz świetnie sprawdza się w akrobacjach. 45. ulica staje się naszym pasem startowym. Okoliczne wieżowce robią wrażenie, ale przy budynku ONZ (5) musimy skręcić. Panorama Nowego Jorku wygląda stąd pięknie. Widzimy dalszy ciąg rzeki, którą dopiero co płynęliśmy. Lądujemy pod Empire State Building (6) i wskakujemy na motocykl - Ducati Diavel. Sprint 5. aleją do Washington Square (7), rozpędzamy się i przeskakujemy cały plac, wybijając się z przygotowanej skoczni. Przy ulicy Houston czeka odpalony kolejny samolot. Lecimy nim dalej, w stronę East River. W oddali widać trzy mosty. Czemu by nie przelecieć pod każdym z nich? Blisko było! Brooklyn Bridge (8) za nami, ale już widać kolejny punkt na naszej trasie - One World Trade Center (9). Stąd już tylko w lewo i pełną mocą do mety - Statuy Wolności! (10) Pęd powietrza aż zdmuchnął jej pochodnię! Tak wygląda wolność. A gdyby tak pokonać tę trasę inną konfiguracją pojazdów? Zobaczymy następnym razem!

post wyedytowany przez Ambitny Łoś 2018-07-20 22:07:29
Forum: Weź udział w konkursie i wygraj grę The Crew 2 oraz gadżety!