Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Zwolnienia w Failbetter Games - Sunless Skies sprzedaje się poniżej oczekiwań

08.02.2018 14:00
1
2
Kamook
82
Konsul

O masz, nie sprzedało się coś co nawet jeszcze nie jest skończone. Rozumiem że do budżetu gry były wliczone hipotetyczne pieniądze ze sprzedaży alfy? Sami sobie winni, a czy na to przypadkiem nie było ks?

08.02.2018 23:08
Lukee
2
odpowiedz
Lukee
30
Chorąży

Szkoda że nie ma polonizacji.

15.06.2018 14:51
3
odpowiedz
iasiek66
35
Pretorianin

nie rozumiem czemu ludzie kupują gry niedokończone, czesto nijak maja sie do finalnych wersji a ponadto nie chce się grac w gotowy produkt

08.07.2018 09:47
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Angry Zeus
15
Pretorianin

"...Bezpośrednia kontynuacja popularnego Sunless Sea, za której opracowaniem stoją autorzy pierwowzoru, czyli studio Failbetter Games. Tym razem akcja nie toczy się w głębinach podziemnego oceanu, a w pełnej tajemnic przestrzeni kosmicznej znanej jako..."

OMG ...
1. "...Bezpośrednia kontynuacja popularnego Sunless Sea..." - jaka bezpośrednia kontynuacja? Podobna gra z mechaniką znaną z Sunless Sea acz usprawnionym "systemem" walki lecz w zupełnie innym świecie opowiadając zupełnie odmienną historię...
2. "...Tym razem akcja nie toczy się w głębinach podziemnego oceanu..." - no proszę Ciebie zagraj przynajmniej w grę jeśli już o niej piszesz - Sunless Sea nie rozgrywa się w głębinach morskich a na powierzchni, dopiero dodatek Zubmariner umożliwia zdobycie okrętu podwodnego i penetrację głębin ...

26.07.2018 08:13
Łosiu
4.1
Łosiu
231
German quality

GRYOnline.plNewsroom

1. Sunless Skies is a top-down literary RPG set amongst the stars. Explore a universe steeped in celestial horror and ravaged by Victorian ambition in Failbetter’s spiritual sequel to Sunless Sea.

2. Thirty years ago, London was stolen. Now it rests on the shore of the Unterzee, that old dark ocean under the world.

19.08.2018 07:00
5
odpowiedz
Angry Zeus
15
Pretorianin

Losiu - weź zagraj w grę gdyż tak to widać, iż Twoja recenzja / informacja oparta jest na tym co przeczytałeś w necie:
- sequel to kontynuacja a nie bezposrednia kontynuacja, więc akcję swą ma w zupełnie innym świecie i opowiada zupełnie inną historię - bezpośrednią kontynuacją to jest dodatek do TW3 np.
- "old dark ocean under the world" - tak ocean jest podziemny ALE GRA NIE DZIEJE SIĘ POD POWIERZCHNIĄ PODZIEMNEGO OCEANU TYLKO NA JEGO POWIERZCHNI - DOPIERO JAK NAPISAŁEM DODATEK ZUBMARINER UMOŻLIWIA PENETRACJĘ GŁĘBIN PODZIEMNEGO OCEANU. Innymi słowy pomyliło Ci się słowo "głębiny" ze słowem "podziemny" - ocean może być podziemny niemniej bez dodatku nie penetrujemy "głębin podziemnego oceanu" a "tylko jego powierzchnie" - z Twojej recenzji wynika, że wcześniejsza akcja "toczy się w głębinach podziemnego oceanu" a tak nie jest do końca (tzn. bez dodatku głębiny są nieosiągalne)

Wiadomość Zwolnienia w Failbetter Games - Sunless Skies sprzedaje się poniżej oczekiwań