Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Spintires – problemy z grą rozwiązane

04.03.2016 20:50
1

Specjalnie się zarejestrowałem, bo już nie mogę patrzeć jak wszyscy bezkrytycznie i całkowicie łykają te oświadczenie.
Wg mnie coś było na rzeczy. Nie bądźmy naiwni, że po takim czasie gra nagle "sama" zaczęła się psuć. Obstawiam taki wariant:
Standardowo nie mogli się dogadać o kasę -> ten Rosjanin postanowił walnąć focha i pokazać kto tu rządzi -> wydawca wpadł w lekką panikę i dla wspólnego dobra postanowił szybko wyciszyć sprawę -> dogadali się co do kasy i po wcześniejszym umówieniu wydali oświadczenia, jak to informacje o świadomym psuciu gry były kompletną bzdurą, a oni już zajmują się problemem. Inaczej nawet sypnięcie kasą twórcy nic by im nie dało, bo gra (jak i oni) straciłaby wizerunkowo. Dlatego oczywistym jest, że jeśli się porozumieli to tylko pod warunkiem zdementowania nieprzychylnych im doniesień.
Doprawdy ludzie, trochę chłodnej głowy. Jutro pojawi się news, że jednak psuli grę i znów momentalnie 3/4 czytających zmieni pogląd o 180 stopni.

04.03.2016 22:26
2
odpowiedz
Ohydny Czerwonodupny Pirat
53
Stary Wuj

Najważniejsze, że Zagrebelny / Oovee wyszli z tego "z twarzą", ale kopa w zad powinni dostać wszyscy autorzy newsów, którzy na samym początku sprawy dolewali oliwy do ognia.

05.03.2016 11:21
pieterkov
3
odpowiedz
pieterkov
105
Generał

Popieram "wymganarejestracjatylkopoco". Teraz twórcy gry wyjdą na przyjaznych i rozwiązujących problemy, a sami je zaczęli. Nie wierzę, że głupie zabezpieczenia antypirackie były w stanie tak popsuć grę, tym bardziej, że żadne Denuvo to nie było bo działające piraty krążyły dzień po premierze.
Historia dookoła tej gry to moda na sukces któa skutecznie odstrasza klientów od zakupu, bo nikt nie chce brać udziału w tej dramie i być poszkodowanym przez jakieś idiotyzmy typu kłótnie o pieniądze.

05.03.2016 13:44
kaszanka9
4
odpowiedz
kaszanka9
109
Bulbulator

Tylko kogo to obchodzi czy kłamią, gracz to chce by mu gra działała dobrze jak zapłacił i tyle.

Wiadomość Spintires – problemy z grą rozwiązane