Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Kolekcja Final Fantasy X/X-2 HD pojawi się na PlayStation 4 i inne nowe wieści o serii Final Fantasy

11.12.2014 19:02
1
kain_pl
81
Generał

Mogliby skupic sie na remakiem a nie kolejnym remasterem.Ile razy mozna odgrzewac kotleta...Gdyby zrobili remake FF XII ,czy tez od 1-6 w nowej grafice to byloby cos.

12.12.2014 03:24
2
odpowiedz
realsolo
179
Generał

zapowiedz FFVII a PS4 na Playstation Experience to chyba najwieksze zazenowanie jakie poczulem ogladajac tego typu imprezy. I mowie to jako fanboy FF (IV-XV) posiadajac nawet 3 kopie "slabego" FF XIII (ps3 blu, psn, pc). Zapowiadana duza impreza Sony z niespodziankami, wychodzi szumnie przedstawiciel Square, gasnie swiatlo, przez chwile czuje sie jak 12latek z wypiekami na twarzy "kurde square cos dzis ma!". i widze logo FFVII, ktore chyba tylko jeszcze na mojej lodowce nie ma portu. po 10s przedstawiciel Square odchodzi, tyle.

po raz pierwszy w zyciu czulem zazenowanie ogladajac tego typu impreze(a bylo ich ja wiem, kilkaset?).

12.12.2014 11:55
3
odpowiedz
D.W.95
10
Chorąży

SE mówi że remaku nie będzie bo technologia na razie im na to nie pozwala na stworzenie tak dużego świata jaki był w FF7 w pełnym środowisku 3D do tego odpowiadającemu standardom next genów. Jak na moje oko to jest to kłamstwo i bujda na resorach bo taki na przykład Black Desert ma z pięciokrotnie większy świat od tego w finalu i do tego w grafice takiej którą oglądaliśmy tyko na przerywnikach FMV. Ciekawe kto im to kupi gimbaza i bananowe dzieci ? bo gracze których nie odstraszy grafika to już dawno ją ukończyli i to nie jeden raz.

Wiadomość Kolekcja Final Fantasy X/X-2 HD pojawi się na PlayStation 4 i inne nowe wieści o serii Final Fantasy