Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość MechWarrior Online zostanie porzucone? Studio pracuje nad inną grą

08.09.2014 17:38
Józef T
👎
1
Józef T
29
Chorąży

To darmowa gra czy trzeba płacić? Jak darmowa to co narzekają? Grają za free i jeszcze ból d... mają...

08.09.2014 17:48
CyberTron
2
odpowiedz
CyberTron
104
Imperator Wersalka

Józef, wyobraź sobie, że są ludzie którzy wydali na to kase. Dziwne nie?

08.09.2014 18:07
Mitsukai
3
odpowiedz
Mitsukai
212
Internet is for Porn

W newsie z trzy razy pada stwierdzenie ze nie ma obiecanych rzeczy, ale poza wojnami frakcji pojecia nie mam jakie to rzeczy. Dobrze by bylo je nakreslic.

08.09.2014 21:27
4
odpowiedz
dienicy
47
Generał

Mitsukai - Nieprawda. W newsie jest takze napisane (parafrazuje) Gra miala byc wydana, a poza zdjeciem stickera BETA nic sie nie stalo; Gra miala byc tworzona przy wspolpracy graczy, jednak krytyczne komentarze sa usuwane a autorzy banowani; Gra miala byc symualcja a jest shooterem.
To juz masz nakreslone i w liczbie mnogiej :)
Poza tym, 'wojny frakcji' to bardzo szerokie pojecie. Podejrzewam, ze ktos kto dokladnie sledzi moglby to rozwinac do dosc pokaznej listy rzeczy, ktore obiecali a nie ma.

08.09.2014 21:51
5
odpowiedz
dienicy
47
Generał

Józef T - Zeby grac trzeba placic, chyba, ze zadowala cie granie w demo gry. Dla porownania moge to przedstawic w taki sposob: Gra Cywilizacja jest gra F2P. Kazdy grajacy za darmo moze zagrac na z gory ustalonej przez dewelopera mapie (czyli np. srednia mapa, predkosc maraton, 5 cywilizacji, bez barbarzyncow, itd.), gracz moze zalozyc jedno miasto. Jezeli sie zaplaci to w zaleznosci od sumy mozna grac mozna wirtualnie bez ograniczen.
Oczywiscie, nalezaloby tu takze wspomniec o tym, ze PGI od czasu do czasu organizuje tak zwane wyzwania. Czyli grajac na okreslonych przez dewelopera zasadach mozna dostac co nieco tego za co zwykle trzeba placic.

Wiadomość MechWarrior Online zostanie porzucone? Studio pracuje nad inną grą