Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Wieści ze świata (Killzone Shadow Fall, Total War Rome II) 17/9/13

17.09.2013 18:39
Nerka
😁
1
Nerka
132
Generał

Co oni tak łatają to ROME II ? :D

17.09.2013 20:56
2
odpowiedz
+EH AMB/RA Sarion Biavel
64
Fire Walk with Me

Bo ROME II jest lekko zjebany :)

Kwestia optymalizacji, AI robi takie głupoty że to nie idzie uwierzyć (np. masz 2000 wojska, same wypasy) a ekipa cie atakuje jedną jednostką chłopów :P

Natomiast w czasie tury AI, kiedy komp "liczy" ruchy innych nacji, to można se na tydzień na urlop pojechać, bo trwa to tyle, że masakra. Na wolniejszych kompach potrafi się wtedy gra zaciąć! Ja mam 24 GB RAM (słownie: dwadzieścia cztery) a u mnie tura komputera trwa ok 40-60 sek!

Uprzedzając pytanie, resztę bebechów też mam ok, bo grafa to GTX 580 1.5 VRAM i procek i7 950 3.06 Ghz.

Czyli to nie jest kwestia sprzętu, ale koszmarnej optymalizacji, a raczej jej braku :)

Poza tym, ja jako UBER fan serii Total War jestem na maksa wkurzony, bo zrobili taka kaszane z grą, że mam ochotę ich zastrzelić.

Kompletnie zmienili interfejs, nowe ikony budynków są beznadziejne, nie ma w ogóle pictoriali do nich. Nowe UI jest o kant dupy potłuc... :(

Poza tym jakieś debilizmy w stylu, że nie można tworzyć w miastach własnych garnizonów, tylko z defaultu gra ustawia to sama, w ramach budowli które są w mieście. I potem atakują ci miasto a ty połowę wojska masz pod postacią plebsu!

Generalnie gra jest przecieżko zjebana, nie podobają mi się zmiany, kupiłem oryginała i żałuję jak nie wiem co. W ogóle do pierwszego ROME to się nie umywa.

Strasznie się zawiodłem Creative Assembly... :(

Wiadomość Wieści ze świata (Killzone Shadow Fall, Total War Rome II) 17/9/13