Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Rise of Nightmares | 360

25.07.2011 21:45
Rated R Superstar
1
Rated R Superstar
59
Show Off

może wyjść fajna gra .

09.08.2011 17:48
2
odpowiedz
flavorflav69
30
Konsul

w końcu jakaś poważna produkcja na kinecta ! swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądać rozgrywka :D

08.09.2011 20:24
Montehuma
3
odpowiedz
Montehuma
4
Junior

Gra może być fajna ale ja bym chciał żeby zrobili grę w tym stylu na PC. Screeny z gry są bardzo fajne i nastrojowe lubie takie klimaty

18.09.2011 19:51
crazy_race
😡
4
odpowiedz
crazy_race
52
Pretorianin

Bida z nędzą panowie, nie marujcie pieniędzy na tą grę bo strasznie szybko się nudzi i jako horror gra jest przewidywalna do bólu, bo fabuła i "aktorstwo" jest niczym z filmu klasy C (nie piszę B bo to by obrażało takie filmy). Do tego sterowanie jest skopane i nie działa zawsze jak powinno. Naprawdę nie polecam.

14.12.2011 12:29
👍
5
odpowiedz
Shogosus
6
Legionista

Gra jest świetna. Warta swojej ceny. Horror, w którym naszym ciałem sterujemy postacią. Przyznam, że jest trochę zbyt przewidywalna, jednak mimo wszystko przyjemnie się gra. Grę można przejść w kilka godzin koncentrując się na jak najszybszym jej skończeniu. Cudownie, kiedy wyskakuje przed Tobą zombie, a Ty mu dajesz z buta w twarz :)

18.03.2012 15:41
6
odpowiedz
Gray666
1
Junior

szczerze mówiąc gra do dupy pod wieloma względami: kinect przez niemalże 100 % gry nie rozumie co chcemy zrobić i jak np próbujemy iść do przodu to zaczyna się kręcić postać, fabuła lepiej nie mówić horror - haha gorzej niż klątwa. Ale sama sieka tak przyjemna że nawet można olać te błędy i rąbać ile wlezie bo satysfakcja gwarantowana

25.04.2012 21:21
7
odpowiedz
kristaps
20
Centurion

Gra jest beznadziejna. Masakryczna synchronizacja postaci z kinectem ( może na większych odległościach od tv jest lepiej, nie wiem ). Nie raz miałem problem z podniesieniem jakiegoś przedmiotu, czy interakcją z drzwiami. Samo sterowanie jest ciekawie zrobione, nie muszę jednak mówić, że poruszanie jest strasznie toporne, o płynności ruchów nie ma tutaj mowy. Strachu tu niewiele, wszystko jest zbyt przewidywalne, a gra mimo znaczka pegi 18 to zwykły casual. Graficznie jest gorzej niż słabo, jednak nie przeszkadza to zbytnio w rozgrywce. Mimo wszystko bardzo podoba mi się, że twórcy gier zainteresowali się kinectem i próbują stworzyć coś więcej niż kolejnego fitness coach'a.

18.01.2013 21:51
keicaM
👍
8
odpowiedz
keicaM
35
Pretorianin

Jedna z najbardziej niedocenionych gier ostatnich czasów!

Gra nie jest słaba, nie jest tez świetna, jest solidna. Kinect dobrze rozpoznaje w niej nasze ruchy. Bardzo fajne motywy zrealizowane za pomoca kinecta, jak sposób strzelania, uniki przed lecącymi przeszkodami, nad wyraz dobrze rozwiązane chodzenie (wysuwanie nogi do przodu itp.) Poziom graficzny gry na przeciętnym poziomie (widac dośc ubogi budżet). Fabuła OK, na poziomie CODów, czyli ani dobra ani zła. Przejście gry zajmuje ok. 7h, czyli o wiele dłużej niż większośc dzisiejszych FPSów pokroju COD czy Battlefield. Pozostaje niedosyt po przejściu głównej fabuły - chciałoby się więcej tak dobrej gry! Kupiłem nówką za jedyne 50zł - trzeba zagrać!

Z zastrzeżeniem że nie jest to gra dla casuali, którzy maja problem z ruszaniem własną ręką lub nogą, a nie maja problemu z naciskaniem przycisku podczas gry w CODA - Rise of Nightmares to hardcorowa gra więc nie dla was! :P

28.12.2013 01:26
9
odpowiedz
radziu_plpl
1
Legionista

Zgadzam się że jest to jedna z najbardziej niedocenionych gier z użyciem sensora kinect. Jak na razie jest to najlepsza gra na kinecta w jaką grałem pod względem wrażliwości sensora, odczytuje dokładnie każdy nasz ruch i to przy zgaszonym świetle, całą grę przeszliśmy jednej nocy podczas imprezy w 8h, fabuła jest tak wciągająca że nie da się przestać. Początkowo przerażająca jednak po pewnym czasie spotykane przeszkody to bułka z masłem i jest już nawet nieco zabawna. Graficznie nie zachwyca, nadrabia jednak funkcjonowaniem i fabułą, w której niewątpliwie widać japoński wkład. Nabyłem nową za ok 40zł. Mocno polecam!

Gra Rise of Nightmares | 360