Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

F.E.A.R. 2: Project Origin - v1.05 +8 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry F.E.A.R. 2: Project Origin . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku123,1 KB

data aktualizacji13 stycznia 2018

pobrań408

pobrań (7 dni)19

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – amunicja

F2 – nie trzeba przeładowywać broni

F3 – nieśmiertelność

F4 – zbroja

F5 – broń się nie przegrzewa

F6 – łatwe zabijanie

F7 – bullet time

F8 – kondycja

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.05 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz