Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Killing Floor 2 - Early Access b1001 +7 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Killing Floor 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku173,9 KB

data aktualizacji30 kwietnia 2015

pobrań1762

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Killing Floor 2 trainer Early Access b1001 +7 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – amunicja

NUMPAD2 – granaty

NUMPAD3 – zdrowie

NUMPAD4 – brak odrzutu

NUMPAD5 – pieniądze

NUMPAD6 – zabija jednym ciosem

NUMPAD7 – łatwe levelowanie

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją Early Access b1001 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz