Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Pro Evolution Soccer 2014 - v1.0 - v1.01 +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Pro Evolution Soccer 2014 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku359,5 KB

data aktualizacji2 października 2013

pobrań31065

pobrań (7 dni)18

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Pro Evolution Soccer 2014 trainer v1.0 - v1.01 +3 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończona ilość pieniędzy

F2 – nieskończone punkty focus (ML)

F3 – nieskończone punkty focus (BL)

HOME – wyłącza wszystkie oszustwa

  • data aktualizacji: 2 października 2013
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 359,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl