Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Iron Brigade - v1.01 +8 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Iron Brigade . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,2 MB

data aktualizacji15 października 2012

pobrań2937

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – niezniszczalna baza

NUMPAD3 – nieskończona ilość punktów doświadczenia

NUMPAD4 – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD5 – nieskończona ilość złomu

NUMPAD6 – nieskończona ilość czasu

NUMPAD7 – nielimitowane fundusze

NUMPAD8 – eliminowanie bossów pojedynczym atakiem

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.01 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl