Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Snajper: Sztuka zwyciężania - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Snajper: Sztuka zwyciężania . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku0,6 KB

data aktualizacji21 stycznia 2008

pobrań6848

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (plik o nazwie MissionsAval.scr) do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę. Przejdź do ekranu wyboru misji. Do Twojej dyspozycji oddane zostaną wszystkie poziomy (jest ich osiem).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry Snajper: Sztuka zwyciężania

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Snajper: Sztuka zwyciężania - Unlocker trainer 0,6 KB 2008.01.21 6,8K 7
Snajper: Sztuka zwyciężania - +4 Trainer trainer 994,1 KB 2008.09.04 10,2K 5

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.01.2008 10:10
👎
kobra2222
1
Junior

głupie nie ma kodów do tej gry dno chała