Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 marca 2014, 17:05

Far Cry 3 (lista kodów) PC

Wstęp

Far Cry 3 to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek FPP, stworzona przez deweloperów ze studia Ubisoft. Akcja produkcji rozgrywa się w rozległym, otwartym świecie, pełnym przygód i niebezpieczeństw. Gracz może wykonywać poszczególne misje na różne sposoby, a oprócz rozbudowanej kampanii single player, deweloperzy oddali do zabawy także tryb multiplayer.

Kody do gry

Korzystając ze Steama, należy kliknąć prawym przyciskiem na Far Cry 3, wybrać właściwości i „Set Launch Options”, a następnie wprowadzić jeden z poniższych kodów (efekt - kod):

  • Nielimitowana amunicja - -GameProfile_UnlimitedAmmo 1
  • Nieśmiertelność - -GameProfile_GodMode 1

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2014