Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 grudnia 2012, 15:39

Scribblenauts Unlimited (ukryte grywalne postacie) PC, WiiU

Wstęp

Scribblenauts Unlimited to gra logiczno-zręcznościowa, w której przechodzimy kolejne etapy wymyślając przedmioty i następnie właściwie ich używając. Poniższy trik dotyczy odblokowania bonusowych grywalnych postaci.

Triki do gry

UKRYTE GRYWALNE POSTACIE

W grze znajdują się dwie ukryte grywalne postacie i są to Edgar oraz Julie. W celu odblokowania tych postaci musisz zebrać wszystkich 106 gwiazdek (Starites), odnajdywanych w kolejnych etapach gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 grudnia 2012