Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 listopada 2012, 10:12

PlayStation All-Stars Battle Royale (ukryta zawartość) PS3, PSV

Wstęp

PlayStation All-Stars Battle Royale to unikalna bijatyka, w której spotykają się wszystkie najważniejsze postacie znane z gier wydawanych na konsole firmy Sony. Poniżej informujemy o sposobie odblokowania ukrytej zawartości gry.

Triki do gry

UKRYTA ZAWARTOŚĆ

W celu odblokowania ukrytej zawartości powiązanej z danym wojownikiem musisz awansować tą postacią na dziesiąty poziom (rangę). Mowa tu o nowych podwładnych (minions) oraz o alternatywnych strojach.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2012