Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 listopada 2012, 11:15

Kody do gry Guilty Gear XX Accent Core Plus (ukryte bonusy) X360, PS3, PS2, PSP, Wii

Wstęp

Guilty Gear XX Accent Core Plus to kolejna odsłona serii dwuwymiarowych bijatyk autorstwa Arc System Works. W dalszej części tekstu znajduje się lista możliwych do odblokowania bonusowych elementów tejże gry.

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Nowy wojownik: Justice – Musisz ukończyć co najmniej 20 misji trybu Mission Mode oraz ukończyć tryb fabularny (Story Mode) dla tej postaci.

Nowy wojownik: Kliff – Musisz ukończyć co najmniej 10 misji trybu Mission Mode oraz ukończyć tryb fabularny (Story Mode) dla tej postaci.

Odblokowanie postaci EX – W celu odblokowania wersji EX danego wojownika musisz ukończyć jego tryb fabularny (Story Mode) lub pokonać go w trybie Survival Mode.

Specjalne ilustracje – W celu odblokowania wszystkich ukrytych ilustracji musisz zaliczyć etapy 500 i 1000 trybu Survival Mode, odblokować wszystkie postacie w odmianach Gold (złota) i Black (czarna) oraz odblokować całą galerię.

Tryb GG Mode – Musisz odblokować 100% galerii Arcade lub zaliczyć wszystkich 30 misji trybu Mission Mode.

Tryb GGX Mode – Musisz odblokować 50% galerii Arcade.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 listopada 2012