Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 czerwca 2012, 11:23

Kody do gry Dragon's Dogma (usprawnione leczenie; szybsze zdobywanie rzadkich przedmiotów) X360, PS3

Kody do gry

USPRAWNIONE LECZENIE

W celu usprawnienia procesu leczenia członków drużyny wybierz się do lokacji o nazwie Gran Soren i dokonaj zakupu dużej ilości pustych fiolek. Wybierz się następnie na północ od Gran Soren i rozejrzyj się za interaktywnym źródłem. Napełnij za darmo wszystkie posiadane buteleczki. Godne odnotowania jest to, że woda ze źródła odnawia większą liczbę punktów zdrowia niż standardowe fiolki lecznicze.

SZYBSZE ZDOBYWANIE RZADKICH PRZEDMIOTÓW

W celu zapewnienia sobie większych szans na szybkie pozyskanie cennych przedmiotów zacznij od odblokowania umiejętności mistrza sztuk złodziejskich (Master Thief). Wybierz się teraz na północ od Gran Soren i zatrzymaj się po dotarciu do miejsca, w którym przebywa losowo wybrany pionek (Pawn). Podejmij próbę okradnięcia tej postaci. W większości przypadków czynność ta wiąże się z pozyskaniem jakiegoś cennego przedmiotu. Po wykonanej akcji opuść na chwilę ten obszar i ponownie do niego powróć żeby okraść kolejną losowo wybraną postać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 czerwca 2012