Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 czerwca 2012, 21:29

Space Invaders Extreme (ukryte bonusy) X360, PSP, NDS

Kody do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do różnorakich bonusów:

Odblokowanie etapu w trybie Stage Mode – Musisz ukończyć dany etap w trybie Arcade Mode, grając na co najmniej normalnym poziomie trudności.

Odblokowanie trybu Endless Mode – Musisz ukończyć całą grę w trybie Arcade Mode i co najmniej pięć etapów w trybie Stage Mode.

Odblokowanie trybu Extra Mode – Musisz ukończyć całą grę w trybie Arcade Mode i następnie ponownie wybrać ten tryb z poziomu menu głównego.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 czerwca 2012