Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 lipca 2011, 16:26

Magicka (zdobycie cennej magicznej laski) PC

Triki do gry

ZDOBYCIE CENNEJ MAGICZNEJ LASKI

Szansa na pozyskanie bardzo cennej magicznej laski pojawia się w końcówce ósmego rozdziału kampanii. Dotrzyj mianowicie do miejsca, w którym zmuszony zostaniesz do rozprawienia się z bossem nazywającym się Black Aristocrat. Postaraj się rozegrać ten pojedynek na krótkim dystansie. Gdy tylko walka dobiegnie końca podnieś porzuconą przez bossa magiczną laskę. Musisz się z tym bardzo pośpieszyć, gdyż w przeciwnym wypadku zaprzepaścisz swoje szanse na pozyskanie cennego artefaktu. Zdobyta magiczna laska ma dwie główne cechy, a mianowicie znacząco zwiększa odporności sterowanej postaci na żywioły, a także umożliwia łatwe teleportowanie się po całym polu bitwy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 lipca 2011