Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 4 marca 2011, 13:03

Kody do gry Starpoint Gemini (dodatkowa gotówka) PC

Triki do gry

WIĘCEJ GOTÓWKI

Zastosowanie poniższej metody pozwoli Ci na łatwe wzbogacenie się. Zanim cokolwiek zrobisz uruchom grę, zadokuj na dowolnej stacji i zakup dowolne towary (najlepiej coś tańszego). Opuść stację, zapisz swoje postępy i wyłącz grę.

Teraz będziesz musiał wyedytować plik o nazwie commodities.stb. Znajduje się on w katalogu, w którym zainstalowana została gra, a dokładnie w:

/Starpoint Gemini/Data/Base

Uwaga! Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian warto wykonać kopię bezpieczeństwa tego pliku!

Otwórz plik commodities.stb z użyciem dowolnego edytora tekstowego (np. Notatnika) i przystąp do jego edycji. Musisz teraz odszukać odpowiednią linijkę BuyValue. Wpisz znacznie większą wartość od domyślnej.

Możesz już zapisać zmiany, zamknąć edytor tekstowy i uruchomić grę. Wczytaj ostatnio zapisany stan gry, powróć na stację kosmiczną i sprzedaj zakupione wcześniej towary. Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, to otrzymasz znacznie większą ilość gotówki. Trik ten można powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 marca 2011