Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 4 marca 2011, 13:03

Starpoint Gemini (dodatkowa gotówka) PC

Triki do gry

WIĘCEJ GOTÓWKI

Zastosowanie poniższej metody pozwoli Ci na łatwe wzbogacenie się. Zanim cokolwiek zrobisz uruchom grę, zadokuj na dowolnej stacji i zakup dowolne towary (najlepiej coś tańszego). Opuść stację, zapisz swoje postępy i wyłącz grę.

Teraz będziesz musiał wyedytować plik o nazwie commodities.stb. Znajduje się on w katalogu, w którym zainstalowana została gra, a dokładnie w:

/Starpoint Gemini/Data/Base

Uwaga! Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian warto wykonać kopię bezpieczeństwa tego pliku!

Otwórz plik commodities.stb z użyciem dowolnego edytora tekstowego (np. Notatnika) i przystąp do jego edycji. Musisz teraz odszukać odpowiednią linijkę BuyValue. Wpisz znacznie większą wartość od domyślnej.

Możesz już zapisać zmiany, zamknąć edytor tekstowy i uruchomić grę. Wczytaj ostatnio zapisany stan gry, powróć na stację kosmiczną i sprzedaj zakupione wcześniej towary. Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, to otrzymasz znacznie większą ilość gotówki. Trik ten można powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 marca 2011