Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 30 grudnia 2010, 14:35

WWE SmackDown vs. Raw 2011 (odblokowanie ukrytych postaci) X360, PS3, PS2, PSP, Wii

Kody do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH POSTACI

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych postaci:

Brie Bella – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w zawodach PPV zdobyć mistrzostwo w kategorii kobiet.

Druid – Musisz ukończyć pięć turniejów Road to Wrestlemania.

Ezekiel Jackson – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać pięć walk z kategorii WWE Superstars.

Finlay – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać jedną walkę z kategorii SmackDown.

Gail Kim – Musisz w trybie WWE Universe wygrać jedną walkę zarezerwowaną tylko dla kobiet.

Goldust – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać dziesięć walk z kategorii Raw.

Jake Roberts – Musisz w trybie Vs Undertaker Road to Wrestlemania nie odnieść poważniejszych obrażeń w walce z Robertsem.

Jimmy Snuka – Musisz w trybie Vs Undertaker Road to Wrestlemania wygrać walkę w dziesiątym tygodniu rozgrywki w czasie poniżej trzech minut.

Mickie James – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać pięć walk zarezerwowanych tylko dla kobiet.

Mike Knox – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać pięć walk z kategorii SmackDown.

Nikki Bella – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ i w zawodach PPV wygrać jedną walkę zarezerwowaną dla kobiet.

Paul Bearer – Musisz ukończyć tryb Vs Undertaker Road to Wrestlemania.

Ricky Steamboat – Musisz w trybie Jericho’s Road to Wrestlemania pokonać samego Ricky’ego i zaliczyć wszystkie wcześniejsze wyzwania.

Rob Van Dam – Musisz ukończyć tryb Rey Mysterio’s Road to Wrestlemania ze statusem „Good” (dobry).

Shelton Benjamin – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać dziesięć walk z kategorii SmackDown.

Steve Austin – Musisz w trybie Christian’s Road to Wrestlemania pokonać Austina i zaliczyć wszystkie wcześniejsze wyzwania.

Terry Funk – Musisz w trybie Rey Mysterio’s Road to Wrestlemania pokonać Terry’ego i zaliczyć wszystkie wcześniejsze wyzwania.

The Rock – Musisz w trybie Vs Undertaker Road to Wrestlemania pokonać samego Rocka i zaliczyć wszystkie wcześniejsze wyzwania.

Vince McMahon – Musisz w trybie John Cena’s Road to Wrestlemania pokonać McMahon’a oraz jego pomocników (Sheamus, Drew McIntyre), a następnie zaliczyć wszystkie wcześniejsze wyzwania.

Vladimir Kozlov – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać jedną walkę z kategorii Raw.

William Regal – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać dziesięć walk z kategorii WWE Superstars.

Yoshi Tatsu – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać pięć walk z kategorii Raw.

Zack Ryder – Musisz w trybie WWE Universe, a konkretnie w pojedynkach typu ‘jeden na jednego’ wygrać jedną walkę z kategorii WWE Superstars.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 grudnia 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz