Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 grudnia 2010, 13:13

Epic Mickey (apartament Disney'a; ukryte bonusy) Wii

Kody do gry

APARTAMENT WALTA DISNEY’A

W celu odblokowania dostępu do apartamentu Disney’a w pierwszej kolejności ukończ poziom o nazwie The Lonesome Manor i następnie powróć do lokacji Mean Street. Porozmawiaj tu z Gremlinem, po czym odszukaj dla niego 30 iskier mocy (Power Sparks). Udaj się teraz do remizy strażackiej i wskocz przez okno znajdujące się nad drzwiami.

UKRYTE BONUSY

Odblokowanie kreskówki The Mad Doctor – Musisz zebrać sześć szpul filmowych. co może mieć miejsce podczas rozgrywania dwuwymiarowych poziomów. Odblokowany filmik znajduje się w menu głównym w kategorii Extras.

Odblokowanie kreskówki Oh What a Knight – Musisz zebrać czternaście szpul filmowych. co może mieć miejsce podczas rozgrywania dwuwymiarowych poziomów. Odblokowany filmik znajduje się w menu głównym w kategorii Extras.

Odblokowanie trybu New Game+ – Musisz ukończyć cały tryb dla pojedynczego gracza na dowolnym poziomie trudności. Powróć następnie do menu głównego gry i wczytaj ostatni save (ten, który utworzony został już po jej ukończeniu).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 grudnia 2010