Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 marca 2010, 15:59

Way of the Samurai 3 (zniżki w sklepach) PS3

Triki do gry

Zniżki w sklepach

Upewnij się, że Twoja postać po ostatniej bitwie nie została należycie wyleczona i że ma mniej niż 300 punktów zdrowia. Wybierz się teraz do wioski o nazwie Takatane. Odszukaj tu Yuzu i z nią porozmawiaj. W trakcie rozmowy musisz zezwolić na to żeby wyleczyła ona Twoją postać i dołączyła do Twojej drużyny. Możesz teraz zacząć odwiedzać lokalnych handlarzy, a od każdego z nich będziesz uzyskiwał zniżki na losowo wybrane towary.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 marca 2010