Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 lutego 2010, 12:49

Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All Stars (ukryte postaci i mini-gry) Wii

Triki do gry

Ukryte postaci

Frank West – musisz ukończyć grę trzema postaciami Capcomu.

Joe the Condor – musisz ukończyć grę sześcioma postaciami Tatsunoko.

Tekkaman Blade – musisz ukończyć grę trzema postaciami Tatsunoko.

Yatterman-2 – musisz ukończyć grę następującymi postaciami: Frank West, Joe the Condor, Tekkaman Blade, Zero.

Zero – musisz ukończyć grę sześcioma postaciami Capcomu.

Ukryte mini-gry

W celu odblokowania pierwszej mini-gry pokonaj ostatniego bossa, a następnie wciśnij dowolny przycisk zanim gra zacznie wyświetlać napisy końcowe. Zaczekaj aż na ekranie pojawią się postaci i przystąp do kolekcjonowania liter tak by skompletować napis THANK YOU FOR PLAYING.

W celu odblokowania drugiej mini-gry wciśnij dowolny klawisz podczas wyświetlania napisów końcowych. W tle wyświetli się prosta gra platformowa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 lutego 2010