Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 grudnia 2009, 20:58

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned PC, X360, PS3

Triki do gry

Prostsza rozgrywka

Dodatek The Zombie Island of Dr. Ned posiada mechanizm, który automatycznie dostosowuje poziom trudności rozgrywki do naszych aktualnych postępów w kampanii, a nie do poziomu doświadczenia głównej postaci. Dobrym pomysłem byłoby więc wyruszenie do Jakobs Cove możliwie we wczesnym stadium zabawy.

Pamiętaj też, że Twoja postać musi znajdować się na co najmniej dziesiątym poziomie doświadczenia, aczkolwiek wymóg ten możesz spełnić poprzez staczanie walk z regularnie odradzającymi się przeciwnikami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 grudnia 2009