Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2009, 21:37

Borderlands PC

Triki do gry

Łatwe pozyskiwanie przedmiotów, amunicji i doświadczenia

W trakcie rozgrywania najprostszego początkowego etapu likwiduj wszystkich napotykanych przeciwników i zbieraj cenne przedmioty (broń, gotówka itp.). Po dotarciu do niewielkiego obozowiska z płonącymi oponami wyjdź z gry (opcja Exit). Twoje aktualne postępy zostaną zapisane, a poziom ten będziesz mógł powtarzać dowolną ilość razy.

Trik opisany powyżej warto także zastosować podczas rozgrywania walk na arenie (quest Circle of Slaughter). Po dotarciu do finałowej rundy zakończ grę przed zabiciem wszystkich przeciwników. Spowoduje to zapisanie aktualnych postępów, a Ty nie utracisz zdobytych do tego momentu punktów doświadczenia i elementów ekwipunku.

Stan amunicji możesz z kolei łatwo uzupełniać w oparciu o pojawiające się w różnych miejscach światach gry skrzynie z zaopatrzeniem. Po zebraniu amunicji w analogiczny sposób zakończ grę (Exit) i zaczekaj aż zostanie zapisana. Możesz już powrócić do tego samego miejsca by ponownie podnieść potrzebne zapasy.

Klonowanie przedmiotów

W celu pozyskania kopii danego przedmiotu musisz zdecydować się na tryb kooperacji z drugim graczem. W dowolnym momencie rozgrywki wyrzuć z inwentarza przedmiot, który chcesz sklonować, a następnie wyjdź z gry bez zapisywania aktualnych postępów. Zaczekaj aż drugi gracz podniesie ten przedmiot i ponownie dołącz do gry. Możesz podnieść z ziemi ten sam obiekt, pomimo tego, że partner z kooperacji wykonał przed chwilą tę samą czynność.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2009