Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 czerwca 2009, 22:27

Klonoa: Door to Phantomile Wii

Triki do gry

Odblokowanie wieży Balue’a

W celu odblokowania tego bonusowego poziomu zdobądź wszystkich sześć Phantomilian.

Szafa grająca Lephise’a

W celu odblokowania tego bonusowego przedmiotu ukończ poziom w wieży Balue’a.

Dodatkowe tryby

Ukończenie ostatniego poziomu gry pozwoli Ci odblokować dostęp do trzech nowych opcji menu – Movie Player (odtwarzacz filmów), Time Attack (próby czasowe) oraz Character View (przeglądarka postaci).

Dodatkowe kostiumy

Odblokowanie bonusowych kostiumów stanie się możliwe jeśli zdołasz przetłumaczyć treść księgi w trakcie wyświetlania napisów końcowych. Dodatkowo odblokujesz możliwość zabawy w trybie odbicia lustrzanego w dwunastu nowych lokacjach.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 czerwca 2009