Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 kwietnia 2009, 13:32

Army of Two X360, PS3

Triki do gry

Ukryte bonusy

Poziom trudności Professional – Ukończ wszystkie poziomy kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności Recruit lub Contractor.

Wszystkie drugorzędne bronie – Ukończ wszystkie poziomy kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności Professional.

Wszystkie główne bronie – Ukończ wszystkie poziomy kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności Recruit lub Contractor.

Wszystkie inne bronie – Ukończ wszystkie poziomy kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności Operative.

Wszystkie podstawowe bronie – Ukończ wszystkie poziomy kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności Professional.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 kwietnia 2009