Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 maja 2008, 12:35

Penumbra: Czarna plaga PC

Kody do gry

W pierwszej kolejności musisz dotrzeć do komputera Swansona. Uruchom program o nazwie schmup.exe. Wpisz hasło xor451, a odblokujesz sobie dostęp do ukrytej mini-gry (kosmiczna strzelanina).

Hasło jest również podawane przez grę po ukończeniu kampanii singleplayer ze wszystkimi dziesięcioma artefaktami. Uruchomienie pliku super_secret.exe (główny katalog instalacyjny gry) oraz wprowadzenie hasła xor451 powoduje odblokowanie dostępu do bonusowych materiałów (film, grafki koncepcyjne itp.).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 maja 2008