Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 września 2007, 20:18

BioShock PC

Kody do gry

Uwaga! Żeby móc skorzystać z przedstawionych poniżej kodów będziesz musiał wyedytować jeden z plików .ini gry. Warto jest więc wykonać jego kopię bezpieczeństwa, tak aby w przypadku popełnienia błędów móc przywrócić pierwotną wersję tego pliku.

Wyedytuj plik o nazwie defuser.ini. Znajduje się on w następującym katalogu:

\BioShock\Builds\Release

Zlokalizuj teraz sekcję, w której znajdują się ustawienia klawiszy. Wybierz jeden z nieużywanych klawiszy, na przykład F12.

Możesz dopisywać następujące wartości:

god – nieśmiertelność

ghost – przenikanie przez ściany

fly – latanie

walk – wyłącza opcje ghost i fly

teleport – teleportacja do zaznaczonego przez celownik miejsca

Zasada działania jest bardzo prosta. Przykładowo, jeśli chcesz ustawić nieśmiertelność pod klawiszem F12, musisz zmodyfikować linijkę pliku .ini z:

F12=

w taki oto sposób:

F12=god

Pamiętaj o tym żeby wybierać nieużywane przez grę klawisze!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 września 2007

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz