Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 marca 2007, 17:37

Titan Quest: Immortal Throne PC

Kody do gry

W dowolnym momencie rozgrywki będziesz musiał spauzować grę. Skieruj się teraz do menu o nazwie UNLOCK CONTENT. Będziesz mógł wpisać poniższe kody, tak aby uzyskać dostęp do dodatkowych przedmiotów.

274267 – odblokowanie zestawu Shinobi Shozoku

925678 – odblokowanie zestawu Garb of the Great Merchant

437626 – odblokowanie zestawu Armament of Germania

373624 – odblokowanie zestawu Armament of Gaul

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 marca 2007

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
03.05.2008 19:22
adampot
1
Junior

Wpisalem kody, wyskoczyły mi przedmioty ale ze mialem level niższy niz 30 wiec je wywalilem. A przy nastepnym wpisywaniu kodów napisano ze te kody juz uzyto. i nici z przedmiotów. Da sie to jakos odkręcic???

03.05.2008 19:55
odpowiedz
kreciuch
4
Pretorianin

Jedna postać może dany kod wpisać tylko jeden raz czyli np. nie możesz dwa razy użyć kody na set Shinobi Shizoku na tej samej postaci. Musisz zrobić sobie nową postać a następnie używając karawany( pierwsza jest w Helos) przerzucić przedmioty do innej postaci