Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 lipca 2006, 15:28

Archer Maclean's Mercury PSP

Kody do gry

Odblokowanie wszystkich poziomów (możliwość wyboru dowolnej misji)

Wybierz tryb zabawy dla dwóch graczy. Po ukazaniu się ekranu wyboru nazwy zawodnika wpisz „hg?”. Powróć teraz do menu głównego i wybierz tryb zabawy dla pojedynczego gracza. Na ekranie wyboru kolejnej planszy przytrzymaj L oraz R, a następnie wciśnij klawisz SELECT. Dzięki temu posunięciu odblokujesz wszystkie misje. W celu ponownego zablokania niedostępnych wcześniej poziomów ponownie przytrzymaj L+R i wciśnij SELECT.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lipca 2006