Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 września 2004, 09:13

Kody do gry Project Zero II: Crimson Butterfly PS2

Końcowe bonusy – Pomyślnie ukończ grę na łatwym i normalnym poziomie trudności, żeby zobaczyć pierwsze zakończenie i odblokować opcje „Mission Mode”, „Gallery”, „Ghost List” oraz rodzaje kamery „Feel” i „Expand”.

Pomyślnie ukończ grę na poziomie trudności normal, aby także odblokować opcje „Hard Mode” i dwa alternatywne stroje (czerwono – niebieskie i ciemno niebieskie kimono) oraz okulary dla Mio.

Pomyślnie ukończ grę na poziomie trudności hard, żeby zobaczyć alternatywne zakończenie i odblokować opcje „Nightmare Mode” i „Album”, true ending sequence, dwa kolejne stroje (krótkie kimono oraz kimono Yae i Sae ).

Pomyślnie ukończ grę na poziomie trudności nightmare, żeby zobaczyć kolejne alternatywne zakończenie i odblokować dwa kolejne stroje (skórzane).

Pomyślnie ukończ wszystkie misje w trybie mission mode, żeby odblokować strój pokojówki i okulary dla Mayu.

Pomyślnie ukończ wszystkie misje w trybie mission mode z rangą „S”, żeby odblokować dwa dodatkowe stroje.

Pomyślnie ukończ Ghost list, żeby odblokować set-up information.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 września 2004