Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 lipca 2023, 16:29

Kody do gry Hi-Fi Rush (triki) PC, XSX

Wstęp

Hi-Fi Rush to opracowana przez studio Tango Gameworks rytmiczna gra akcji TPP. Wcielamy się w niej w Chaia, samozwańczą „przyszłą gwiazdę rocka”, którego serce w wyniku wypadku łączy się z odtwarzaczem muzyki. Przyciąga to uwagę złej korporacji. Protagonista musi zatem stawić czoło należącej do niej robotów i uniknąć wyeliminowania go jako „defektu”. Rozgrywka w tytule zbliżona do slasherów pokroju serii Devil May Cry: walczymy z hordami wrogów i potężnymi bossami, a gra stale ocenia nasze działania. Trzeba jednak pamiętać, aby podczas starć utrzymywać odpowiedni rytm dyktowany przez muzykę.

Triki do gry

Pominięcie wykończeń rytmicznych przy mini-bossach

Podczas walki z dowolnym mini-bossem, gdy jego zdrowie jest na niskim poziomie, upewnij się, że powalisz go pod koniec etapu. Powinieneś zauważyć, że ma wokół siebie pomarańczową gwiezdną aurę. Zaplanuj swój unik i upewnij się, że jesteś jak najdalej od przeciwnika w strefie walki przed niebieską falą, która rozszerza się na zewnątrz od mini-bossa. Musisz wykonać unik dwa razy. Po drugiej ucieczce, wróg powróci do normalnej walki i można go pokonać z całkowitym pominięciem wykończenia rytmicznego.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 lipca 2023